2752
2734
عنوان

بعد از دوسال دیدمش اونم برا طلاق💔

783 بازدید | 52 پست

با وکیلش اومد سرم از دردو ناراحتی سنگین شده بود قاضی اونقدر سعی کرد ک قانعش کنه ک برگردیم سر خونه زندگیمون قبول نکرد چشمام کور شده بود از گریه دلش به رحم نیومد انگار این منی نبودم ک دوسال سرم رو بازوهاش بود از صدتا غریبه هم غریبه تر بودم براش اخرشم گفتش میتونی مهریه و نفقشو بدی با خیال راحت گف اره قاضی بش گف تو ک زن نمیخواستی چرا ازدواج کردی بش گف دیگ پشیمونم مجردیو بیشتر دوس دارم اومدیم بیرون چندبار تعادلمو از دست دادم خواستم از پله ها بیوفتم بزور خودمو کنترل کردم همه با ترحم نگا میکردن من دیگ ارامشی توی این زندگی و دنیا نمی بینم خیلی سخته کسی ک دوسش داری این حرفا روبت بزنه همه بهم گفتن نمیخوادت باورم شده بود فک نمیکردم از زبون خودش شنیدن اینقد درد داره:)🖤

مهربان باش شاید فردایی نباشد                                            شاید فردایی بود اما عزیزی نباشد:)                                 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

رفتنی میره  موندنی میمونه

این حرفو با تموم وجودم درک کردم

مهربان باش شاید فردایی نباشد                                            شاید فردایی بود اما عزیزی نباشد:)                                 
چرا اخه 

سر ی بحث ساده اومدم خونه پدرم بعدش نیومد سراغم بعد از ی سال و خورده ای درخواست نفقه کردم اونم دادخواست طلاق داد

2706