2733
2734

هفته چندین؟ 

چه علائمی دارین که اذیتتون میکنه؟ 

میتونین راحت بخوابین؟

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلاممممم خوبی وای سوزش معده امانمو بریده 

واااااای منمممممممممم

تو مری هم انگار غذا نمیره پایین. 

چیکار میکنین واسه سوزش؟ دارو چی؟

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   
2740
واااااای منمممممممممم تو مری هم انگار غذا نمیره پایین.  چیکار میکنین واسه سوزش؟ دارو چی؟

والا فاموتیدین میخوردم قبل خواب که واسه من خوب نبود حالم بد میشد...بعد دکتر بهم پنتوپرازول داد صبحای ناشتا اون باز بد نیست کمی آروم میگیرم

دوست عزیز میشه به من کمک کنی بگی چی برای باردار شدن مفیده؟ من دوساله تو اقدامم بی نتیجه ست

سلام گلم. دکتر رفتین؟ چی گفته؟

میشه بگی چی بیشتر میخوری

والا از نظر خوراکی چیز خاصی نیست که بگم زیاد میخورم. 

ولی طبع همسرم گرمه. گرمیجات زیاد میخوره

دکتد هیچی سالمیم البته همسرم شرایط عالیه اما من ذخیره م یه مقدار کمه شما اهل فست فود هستین؟

خیلیییی دوست دارم. زمان مجردی خیلی میخوردم. 

ولی از وقتی ازدواج کردم شوهرم چون زیاد اهلش نیست خیلی خیلیییی کم شده فست فود خوردنم

2706