2733
2739
عنوان

دوست پسرم زد کله مو شکست

392 بازدید | 24 پست

اولش بگم ببخشید اینجوری عنوان نوشتم خاستم فقط بیایید راهنماییم کنید 

راستش من هشت ماه پیش با ی پسری آشنا شدم که سه سال از من کوچیک تره اوایل باهم خوب بودیم این آقا پسرم گفت قصدش ازدواجه ولی بعدش وقتی از واقعیت زندگیم با خبر شد کلا تغییر کرد ی دوماهی باهم بودیم که آخرین روزی که باهم بودیم این آقا پیشنهاد س.س دادن منم قبول نکردم از همه جاه بلاکش کردم  دوباره دوماه پیش با ی خط دیگه زنگ زد کلی التماسم کرد که اشتباه کرده اون پیشنهاده داده از این چرت پرتا من اسکلم چون خوشم امده بود ازش دوباره قبول کردم برگردم به رابطه همون اولشم گفت منو برای ازدواج میخواد فقط باید یکی دوسال صبر کنم درسش تموم شه من اسکلم چون ی جورایی دوسش داشتم همه چیزو قبول کردم الان که تو رابطه باهاش هستم چند باری باهاش س.س داشتم البته صیغه خوندیم (چون قبلا ی بار ازدواج کردم) ولی الان پشیمونم احساس میکنم این پسر فقط منو برای رابطه میخواد 

داشتیم فیلم آدمخوارها رو نگاه میکردیم که من                                                              جیغ کشیدم          بابام گفت نترس دختر گلم اینا ادمخوارن باتو کاری ندارن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کات کن 

هر چیز که مال تو باشد خوب است، حتی اگر جای خالی «تو» باشد، آخر جای خالی توی دل مثل سوراخ توی دیوار نیست که با یک مُشت کاهگل پر شود. هزار نفر هم بروند و بیایند آن دل دیگر هیچ‌وقت دل نمی‌شود.
2738

فقط برای رابطه میخواد همین و بس 

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش

چند روز پیش ی مبلغ خیلی ناچیز ازش خواستم گفت ندارم درحالی که میدونم داشت برای همین این احساس بهم دست داد الان بگین من خاک بر سر چیکار کنم اینم بگم ی خاستگار دیوونع دارم بخاطر این چند بار ردش ولی هنوزم سیریشه امروز به دوس پسرم گفتم ی چند روزی بهم زنگ نزنه خواستم به این خاستگار سیریشم فکر کنم ولی هرچه‌قدر فکر میکنم میبینم خیلی اسکله نمیتونم باهاش کنار بیام

داشتیم فیلم آدمخوارها رو نگاه میکردیم که من                                                              جیغ کشیدم          بابام گفت نترس دختر گلم اینا ادمخوارن باتو کاری ندارن 
فقط و فقط و فقط برا رابطه میخواتت بعد از رابطه هم های های به ریشت میخنده

خودمم به همین نتیجه رسیدم چون هیچ تلاشی نمیکنه

یه مدت رو براش تعیین کن مثلا بگو من یه سال بهت وقت میدم شرایط ازدواج رو جور کنی وگرنه رابطه رو تموم ...

سرکار نمیره میگه وایسا درسم تموم شه بعد عقدت میکنم

2706