2733
2734
عنوان

خانما کیست تخمدان دارم 😭😭😭😭

787 بازدید | 47 پست

رفتم سونو گف کیست داری بعد قرص ضد بارداری داد بهم نکنه هیچوقت حامله نشم خیلی میترسم لطفا راهکار بگین یجا خوندم گف کلم بروکلی قاتل کیسته 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

عزیزممم😑همه ما یدور خوردیم این قرصو 

ن طوری نیس 

باید ورزش کنی خوب میشه

- عشقِ‌تو💔شیرین‌ترین‌داستانِ‌این‌دنیایِ‌تلخ‌است‌ حسین..(:️ روزگاری خواهد آمد که مردم به گناه افتخار میکنند و از پاکدامنی تعجب می کنند(امیرالمؤمنین علی علیه السلام )ادما تو زندگیت زودگذرن پس حالتو با خودت خوب کن نه با وجود بقیه🌱☀️❤️

ن بابا فکر کنم درمان کیست سخت نباشه،  فکر کنم منم دارم

چقد درگیر حواشی زندگی هستیم، دلیل زندگیمونو گم کردیم، هدف هامون رو گم کردیم، یادمون میره عزیزانی مثه بچه هامون مثه مادر❣ خونواده داریم! ک سلامتی شون خیلی واجبتر از تغییر دکوراسیون خونمونه! حال دلشون، اینکه با محبت باهاشون حرف بزنیم ! خیلی واجبتر از حرص خوردن و غیبت ما از جاری و خواهرشوهر و فلانه!  کاش یکم بیشتر حواسمون ب کارامون باشه❤

سلام منم مث توکیست دارم.نگران نباش گرمی بخورسیاهدانه عسل.کیست ازسردی رحم میاد.توپریودیتم نروحموم.. ازدستمال کاغذی استفادع نکن.. 

سال ۱۴۰۲سال مامان شدن کسایی ک آرزو شو دارن مادربشن .. آمین... آرزوی مثبت شدن بی بی چکم به زودی جزاین نیس ارزویی در سر..