2733
2734
عنوان

برای امتحان نمونه دولتی چکار کنم؟؟

1349 بازدید | 64 پست

برای امتحان نمونه دولتی چکار کنم ؟؟

چه کتاب هایی بخونم؟؟

چطوری برنامه ریزی کنم؟؟

رشته ریاضی فیزیک

مرسی که خوندین❤️❤️

تعداد رای : 2
نظرسنجی
.
2
100%
.
0
0%

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چه پایه ای هستی؟

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این یک تیکر بارداری نیست❌            تو همه در این هیاهو که امید زندگی نیست؛به غیرآرزوها.و به راه آرزوها همه عمر جستجو ها🌱✨
خیلی استرس دارم

نداشته باش دوستم درسش در حد من یا پایین تر بود ما تجربی دادیم قبول نشدیم اون ریاضی داد قبول شد

اونقدر ضعیفم که تو مجازی هم نمیتونم خودم باشم خودِ واقعیم👨‍🦯🕳🌱     B.b.b.bom  
ریاضی راحت قبول میشی 

چرا؟ میشه دلیل شو لطفا بگید آخه منم میخوام شرکت کنم 

برای تیزهوشان چی ؟  رشته ریاضیش چطوره؟

گاهی چقدر آدم دلش برای یک خیال راحت تنگ میشود                          🙃🤍🌱
نداشته باش دوستم درسش در حد من یا پایین تر بود ما تجربی دادیم قبول نشدیم اون ریاضی داد قبول شد

تجربی هم ساده بود قبول شدنش همه سوال ها از سال های قبل بود

ز هوشیاران عالم هر که را دیدم غمی دارد/ دلا دیوانه شو دیوانگی هم عالمی دارد
چرا؟ میشه دلیل شو لطفا بگید آخه منم میخوام شرکت کنم  برای تیزهوشان چی ؟  رشته ریاضیش چطور ...

چون تعداد کسایی که میرن ریاضی کمتره تو کنکور ام راحت تر قبول میشن ولی تجربی همه هجوم بردن سمتش کلا پر شده و خیلی سخت قبول میشن توش البته شنیدم الان نون تو ریاضیه و خیلیا میخوان برن ریاضی😂💔

اونقدر ضعیفم که تو مجازی هم نمیتونم خودم باشم خودِ واقعیم👨‍🦯🕳🌱     B.b.b.bom  
2706