2733
2739
به نظرتون بین این دو مارک کدوم خویه اگه مدل خواصی هم مد نظرتونه بگید لایک کنید نظرتونم دوست داشتید بگید
خدایا ممنونم که دعاهای خیرم رو مستجاب میکنی ممنونم که منو به آرزوهای 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یخچال و فریز من سامسونگ هستش ولی ساید بای ساید نیست دوقلو هستش . دوقلو بهتره فریزش جادار هست . مارک سسامسونگ هم برای یخچال به نظر من بهترین مارک هستش البته خیلی ها از بوش هم راضی هستند
2728
ساید من، مامانم، زن داداشم، مامان زنداداشم ال جی هست و هممون راضی هستیم من و مامان 10 ساله داریم زن داداشم5 ساله مامان زن داداشم2 الی 3 ساله مدلامون هم مختلفه ولی مارک همگی ال جیه و هممون راضی هستیم
2740
فروشنده هم به من هر دو مارک رو گفت خوبه هر دو مارک رو هم مدلهاشو دیدم حالا میخوام تجربه هاتونو بپرسم دودلم
خدایا ممنونم که دعاهای خیرم رو مستجاب میکنی ممنونم که منو به آرزوهای 
تو ایران به خاطر خدمات پس از فروش عموما بهتره برند سامسونگ و ال جی باشه البته اونجور که فهمیدم قطعات سامسونگ گرونتر هستش مخصوصا اگه طبقات شیشه ایو یا طبقات تو درب ساید بشکنه حدود 700 تومنه ! بهرحال ال جی و سامسونگ بهتر هستش
2706