2733
2739
عنوان

مامان های شاغل با تجربه کمک

7804 بازدید | 32 پست
من دخترم امسال کلاس اوله و یه هفته دیگه تعطیل میشه حالا چکار کنم کجا بزارمش نمی خوام مهد بزارمش خودش هم دوست نداره بره مهد از حالا داره گریه می کنه من رو مهد نزارین چکار کنم؟
تا زنده هستم شکست نخورده ام
مامانم تهران نیست بعد هم کی از کلاس ببردش به کلاس بعدی پرستار هم اصلا دوست ندارم غریبه بیاد تو خونه زندگیم کسی جائی مثل پانسیون سراغ دارید که کلاس های مختلف داشته باشه و ناهار هم بهشون بدن؟تر جیحا تو منطقه 3
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

مامانم تهران نیست بعد هم کی از کلاس ببردش به کلاس بعدی پرستار هم اصلا دوست ندارم غریبه بیاد تو خونه زندگیم کسی جائی مثل پانسیون سراغ دارید که کلاس های مختلف داشته باشه و ناهار هم بهشون بدن؟تر جیحا تو منطقه 3
2728
وای پانیذ جان چقدر سخت.... فکر کنم باید یه جوری با همون پرستار کنار بیایی ... بالاخره دخترت توی خونه هست ... خیالت راحت تره
تبدیل عکسهای موبایل شما به کتاب عکس ( یادگاری ماندگار برای سالهای دور) اینستاگرام : badkonakabi.ir@  تلگرام و واتس اپ : 09371697588
2740
مدرسه سوده کمپ تابستانی داره تا ساعت 2 من 3 روز در هفته گذاشتم شنا و اسکیت و باله
روزهای فرد هم مامانم نگه می داره البته برای روزهای فرد هم داره که من نخواستم
مهد هم می تونی بذاری خیلیا این کارو می کنن
معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه نارنجی. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش۸۱/۳، وزن فعلی ۷۹/۳، وزن  هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
سلام مامان های مهربون یه خبر یه جای عالی پیدا کردم مخصوص بچه های 8و9 ساله جالبه که دقیقا بغل خونمونه باغچه آباد بوم به بچه ها پرورش گل و گیاه و موسیقی و سفاگری وریاضی و علوم عملی یلد میدهن ناهار و صبحانه هم داره تا ساعت 2.5 بعدش هم تصمیم گرفتم روزهای فرد هم بعد از ناهار بره استخر سام کلاس شنا همش نزدیک خونمونه پانیذ خودش پیاده می تونه راحت بره دقیقا 3 دقیقه طول می کشه فکر می کنم برنامه مفرح وخوبی براش باشه هم می تونه طبیعت رو خوب لمس کنه هم از زبان و شنا جا نمونه
ممنونم نسرین جون دیروز بعد از ظهر رفتم محیط آباد بوم رو دیدم فضاش خیلی دلنشین و عالیه همه استاندارد های یه محیط منسب برای بچه ها هم رعایت شده تو باغچه اش بچه ها سبزیجات و گوجه و توت فرنگی کاشته بودند و محول هم گرفتند می تونم بگم از نظر فضا از تمتم جاهائی که تا حالا رفته بودم بهتر بود دخترم وقتی فهمید اونجا می تونه خودش گل و سبزی پرورش بده اینقدر دوید و جیغ زد که نگو کلاس زبان و موسیقی و نجوم وهوش هم دارند بعلاوه سفال
2706