2733
2739
عنوان

از پوشک گرفتن کم اوردم مامانا کمک

250 بازدید | 20 پست

پسرم دوسال و ده ماهشه یه سری تو زمستون شروع کردم که دیدم اصلا همکاری نمیکنخ بیخیال شدم تا الان 

ولی اصلا انگار دارم با دیوار حرف میزنم هیچی نمیفهمه

براش ابرنگ گرفتم هی میگم بریم اب بازی تشویقش میکنم 

پاستیل دوست داره واسش جایزه اونو در نظر میگیرم 

ولی از جون گرفته منو الان امروز از صبح هر یه ساعت بردمش دستشوی نمیکنه که 

۲۵ دقیقه موندم تو دستشویی اب زدم به پاهاش بلکه جیش کنه از اخر کم اوردم اومدم بیرون شلوار پا کردم پی پی کرد منم عصبانی شدم سر داد زدم نمیشه واقعا 

گریم گرفته بخدا چکار کنم

❤️❤️❤️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با اینکه مادرم هیچ تجربه ای در این زمینه ندارم،ولی حرص نخور هیچ بچه ای تا ابد جیش و پی پیشو تو شلوارش نکرده

کاربری که بعد شش سال به ناحق ترکید   من دیگه اون کاربر سابق نمیشم  از همتون آتو دارم  
2728

منم موندم واقعا ، پسر منم توی دسشویی انجام نمیده شبا پوشکش خشکه روز هم همکاریش پایینه من طی روز شلوار پاش میکنم چند ساعت خشکه ، پوشک رو که تنش میکنم انجام میده 

سه سال و نزدیک به دو ماهشه 

امروز توی دستشویی یه نقاشی کشیدم که بچه داره پی پی می‌کنه اونو دید خوشحالی هم کرد ولی ادرار نکرد که نکرد نمی‌دونم چطوری دیگه باید واسش دفع ادرار و مدفوع رو عادی سازی کنم 

.
2740
عزیزم منم میخوام دخترمو ازپوشک بگیرم دو ساله سه ماهشه .شما باید یه هفته هرده دقیقه یبار ببری حتی حتی ...

عزیزم هر ده دقیقه به حرف اسونه اینجور که بدتر هم خودت هم‌بچه کلافه میشید الان من دقت کردم حالت عادی بین جیش یه ساعت یه ساعت و نیم فاصله اس 

ولی کلا نگه میداره

❤️❤️❤️❤️
منم موندم واقعا ، پسر منم توی دسشویی انجام نمیده شبا پوشکش خشکه روز هم همکاریش پایینه من طی روز شلوا ...

منم مشکلم مثل شماس 

اصلا هیچ ایده ایی از جیش و پی پی نداره 

❤️❤️❤️❤️
ولش کن بزار3سالگی هروقت خودش همکاری کرد از پوشک بگیرش به حرف دیگرانم اهمیت نده بچه با بچه فرق داره

اخه کمر واسم نمونده همش میگیرم بغل میبرم میشورمش 

اینم در روز سه چهار بار دفع داره 

کم اوردم 

دست تنها هم هستم موندم بخدا

❤️❤️❤️❤️
میدونم سخته . اما باید اینقدر ببری بیاری بفهمه باید دستشویی جیش کنه . نه تو پوشکش

اعصابم نمیکشه زود میریزم بهم همش میگم چقدر خنگه 

دست خودم نیست سعی میکنم اروم رفتار کنم....

❤️❤️❤️❤️