2733
2739
عنوان

همسرم‌ شکاکه

168 بازدید | 18 پست

سلام خانوما 🙂 من همسرم دوران دوستی نشون نمیداد ولی از وقتی ازدواج کردیم کلی بهم شک داره ،شبانه روز هم خودش اذیت میشه هم منو اذیت میکنه ،باورتون نمیشه صدای ویبره میومد از طبقه بالا(همسایه) فکر میکرد من گوشی مخفی دارم تو خونه ،روزایی که از خونه میرم بیرون انقد حالم از استرس و اضطراب (اینکه الان عصبی میشه الان بهم شک میکنه )بده که دوست دارم خودمو حبس کنم تو خونه ،شرایط طلاق ندارم ،راهکاری هست بهتر بشه؟ روانشناس و کلاسای روانشناسی رفتیم و نتیجش این بود که اون تغییری نکرد و فقط من ساکت تر و صبورتر شدم

💔کسی تجربشو داره؟

پ.ن:وقتی خواب میبینه که من خیانت کردم بهش باهام سرد برخورد میکنه ،انگار تقصیر منه که پارانوئید داره😕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اخه راهی بالاتراز مشاور ک نداریم خب ببرش تیمارستان وای خدا بدادت برسه واقعا سخته اصن نمیتونم تحمل کنم 

فقط 35 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درخواست دوستی ممنووووووووع .درخواست دوستی نمیپذیرمممممممم 
حتی من چون پرده حلقوی دارم و خونریزی نداشتم فکر میکرد من قبلا با کسی رابطه داشتم🤦🏽‍♀️ مستقیم بهم ن ...

ببخشید ولی همسرت مواد نمیزنه؟؟؟برادرشوهرمن مواد مصرف میکنه اوایل ب جاریم میگفت تو بادامادتون رابطه داری🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

فقط 35 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درخواست دوستی ممنووووووووع .درخواست دوستی نمیپذیرمممممممم 

من نمیدونم شوهرم شکاکه یا نه اما تو یه پله از من جلوهستی با وجود دوتا بچه تا هفت ساله تنها نرفتم جایی مهمونیم هامو برده از همه جا چون حوصلش،نمیکشه ببرم

لعنت به پدر مادر مردی که پیشنهاد دوستی میده به خانوما
2740
کاش قبل ازدواج از سلامت روانی طرف مقابل مطمئن شیم😥 باهاش حرف بزن بازم برید مشاوره

واقعا کاش💔دیگه مقاومت میکنه در برابر مشاوره چون مشاور قبلیمون کاری نکرد و اذیتمون کرد ،کافیه حرف بزنم راجع بهش میپیچونه قضیه رو یا دعوا راه میندازه جوری که مامانمینا بفهمن (منم نمیخوام خانوادم مشکلاتمو بدونن چون کمکی نمیکنن)

من نمیدونم شوهرم شکاکه یا نه اما تو یه پله از من جلوهستی با وجود دوتا بچه تا هفت ساله تنها نرفتم جای ...

قلبم💔 نه اینطوری هم نیست من دانشگاه میرم ولی خیلی بهم حس بد منتقل میکنه جوری که گاهی مغزم فلج میشه.

قلبم💔 نه اینطوری هم نیست من دانشگاه میرم ولی خیلی بهم حس بد منتقل میکنه جوری که گاهی مغزم فلج میشه.

بیخیال باش چون بعدا مجبور میشی کلا خودتومثل من عوض،کنی و اون شروع تنهایی میشه و حسرت یه پیاده روی ساده 

لعنت به پدر مادر مردی که پیشنهاد دوستی میده به خانوما
بیخیال باش چون بعدا مجبور میشی کلا خودتومثل من عوض،کنی و اون شروع تنهایی میشه و حسرت یه پیاده روی سا ...

بیخیال نسبت به چی ؟به اینکه با تهمت هاش و محدودیت هاش اذیتم میکنه؟ فرق شما و من اینه که من با ترس و حس بد میتونم برم پیاده روی ولی به چه درد میخوره این سبک زندگی

2706