2733
2734
عنوان

اعلام قیمتدرب کارخانه خودرو

| مشاهده متن کامل بحث + 243328 بازدید | 16992 پست
میدونی دقیقا قیمتش چقدره؟ من ساینا ex دارم میخوام بفروشم یه دوگانه ثبت نام کنم

قیمت جدیدشوهنوزنه 

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مدارکتوبردارببرفردا

سلام کاموا جان ثبت نام ماشین برای مادران مثل قبل هست باید پول بلوکه بشه یا اینکه پول ماشین کامل پرداخت بشه چجوری هست یا اینکه فقط ثبت نامه نیاز به این کارا نیست 

👀این شوهرای ما هربار زنگ  میزنیم میگیم کجاین میگن سر کار اگه راست میگفتن ما باید از نوک انگشت تا گردن النگوداشتیم  والا🤷‍♀️🤣 #شوهرای زحمت کش 😅🤭 # نه به شوهر آزاری😁
سلام کاموا جان ثبت نام ماشین برای مادران مثل قبل هست باید پول بلوکه بشه یا اینکه پول ماشین کامل پردا ...

سلام پول بایدکامل توحساب  شخص باشه لحظه ثبت نام واریزکنیدبه حساب شرکت 

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
2731
کاموا جان ایران خودرو ثبت نام داره فردا درسته؟

سلام اره عزیزم فقط اریسان 

عزیزم زنگ زدیم نمایندگی تهران گفتن پلاک فعال مشکلی نیست  ولی باید برین نمایندگی ثبت نام کنین ...

عزیزجان ازامروزساعت ۳سایت مدیران بازمیشه 

سلام،ببخسید برا ثبت نام سهند فردا دویست میلیون باید تو کارت باشه؟

سلام اره وکارتت رمزپویاداشته باشه

سلام پول بایدکامل توحساب  شخص باشه لحظه ثبت نام واریزکنیدبه حساب شرکت

مرسی عزیز دلم 

👀این شوهرای ما هربار زنگ  میزنیم میگیم کجاین میگن سر کار اگه راست میگفتن ما باید از نوک انگشت تا گردن النگوداشتیم  والا🤷‍♀️🤣 #شوهرای زحمت کش 😅🤭 # نه به شوهر آزاری😁
قیمت جدیدشوهنوزنه 

سلام عزیزم ،زمان تحویل ماشین من که سورن پلاس ۲۹ اسفند بود ،الان پیام اومد اگه میخواین با ۲۰۷ پانوراما دستی تعویض کنید.مثلا میشه ما خودمون ۲۰۷ اتو ماتیک انتخاب کنیم.کلا بهتر تعویض کنیم یا نه؟

گلم ماشینتون شاهین G هستش؟ پیامک تبدیل هم اومده بود یا نه ؟

گلم ما  شاهین G تحویل تیر ماه هستیم نصف پولم واریز کردیم الان پیام اومده برای شاهین GL ولی نمی‌خواهیم همون G رو میخاییم باید حتما همینو واریز کنیم؟