2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم به نظرم درزش کگل رو انجام بدید و حتما یه ویزیت بشین. من هم زایمان طبیعی داشتم اما با این مشکل برنخوردم که تجربه ی راه گشا برات داشته باشم دوست خوبم. اما حتما دنبالش باش تا رفع بشه چون اگرپیگیری نکنه به حالت خودش میمونه و باعث زجرتون میشه. مادر همسرم بعد زایمان دومش این نشکل رو پیدا کرده بود الان هم هنوز این مشکل رو نداره دنبال درمانش رفت متاسفانه و رفع هم نشد.من پیشنهاد میکنم حتما حتما از طریق طب سنتی درمان کنید چون هم درمان قطعی داره هم داروهای بی عارضه ی داره. نکته ی که هست اینکه حتما باید در طب سنتی پیگیری و مداومت داشته باشید بین استفاده داروها وقفه نیافته
تمنا میکنم برای شفای برادرم دعا کنید خیلی دوسش دارم......5 صلوات هدیه به اقا عباس بن علی انشا.... همه مریضا شفا پیدا کنن.....امین
2728
ای خدای من چقدر غلط........ عذر میخوام تو تاریکی دارم تایپ میکنم نور صفحه باعث میشه غلط تایپ کنم. مادرهمسرم پیگیری نکرد هنوز هم بعد۱۵سال از زایمان دومش این مشکل رو داره.
تمنا میکنم برای شفای برادرم دعا کنید خیلی دوسش دارم......5 صلوات هدیه به اقا عباس بن علی انشا.... همه مریضا شفا پیدا کنن.....امین
ممنونم عزیزم نه همه ادرار.از جام بلند میشم یا کاری انجام میدم مقداری ادرار ازم خارج میشه

سلام.شما مشکل بی اختیاری ادرارتون خوب شد؟؟؟چقدر طول کشید؟؟؟کار خاصی هم کردین؟؟؟؟

🌹به راستی که خداوند بهترین محافظان است🌹
2740