2737
2734
عنوان

متاهلا یارل دارابیان جواب بدن

148 بازدید | 15 پست

اقابچها بیاین جواب بدین این موضوع چند روزه ذهنمو درگیر کرده😂😂😂من تاحالابا کسی بوس لب نداشتم بعد تواین فیلم وسریالای کره ایی همه مردا بی ریش وسیبیلن قشنگ میشه لب گرفت ولی مردای ایرانی همشون ریش وسیبیل دارن😒 حس میکنم ادم نمیتونه خوب بوس کنه تیز تیزیا ریش بره زیرلبت حس بدیه شماکه تجربه داشتین بگین چطوره  خوبه با من اشتباه فکرمیکنم

باحاله من ته ریش میدوستم 😁 و گاهی وقتی کره ایا رو میبینم میگم خب دختر و پسر چ فرقی دارن ، مرد باید مردونه باشه ، این انگار داری ی دختر میبوسی چ فرقی داره 😑😂

فقط 24 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
باحاله من ته ریش میدوستم 😁 و گاهی وقتی کره ایا رو میبینم میگم خب دختر و پسر چ فرقی دارن ، مرد باید ...

من اونجور دوست دارم بدم میاد مردای ایرانی پشمالوان 

حالا فقط کره اییا نیستن اکثر امریکاواروپاییها هم اهل ریش نیستن

من اونجور دوست دارم بدم میاد مردای ایرانی پشمالوان  حالا فقط کره اییا نیستن اکثر امریکاواروپای ...

منم پشمالو دوست ندارم ، ولی اونجوری اصلااااااا یعنی پشمالو رو ب کره ای ها ترجیح میدم ، حد وسط میدوستم ، شوهرمم خیلی متوسطه خداروشکر ، پاهاش از منم کمتر مو داره 🥲😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واقعا موقع لب گرفتن اذیت نمیشین😂😈؟؟

ن اصلا ، آخه باید ی فرقی بین من و اون باشه دیگه ، نمیشه ک جفتمون نرم و لطیف باشیم ، مرد و زن ب همین چیزاشونه که متفاوتن و از هم لذت میبرن دیگه 😁

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706