2733
2734
عنوان

هدف ما تغییر پایدار است ۳

| مشاهده متن کامل بحث + 13724 بازدید | 10439 پست
خاله نی نی سایتآنلاین پست ها : 27355 عضویت:1390/11/8 1 نبات تنها راه حلش کم پختن اگر تا الان مثلا سه تا پیمانه میزاشتی الان دو تا بزار که زیاد نیاد امتحان میکنم خاله جون ممنون
زندگی خیلی خوبه.........چون که خدا تورو داده........
نبات من همین الان هم که غذا میپزم گاهی وقتها بدنم شروع میکنه به لرزیدن برای یک قاشق از اون غذا . اما به شکلی میپزم که فقط اندازه ی دخترم و شوهرم باشه ... این شکلی خیلی کنترل شده تر پیش میرم
 خوب دیدن شرط انسان بودن است                      عیب را در این و آن پیدا مکن    مولانا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

روز دهم شیر 120 خرما 20 انار 100 اب انار 50 چای و خرما 40 سینه مرغ و کدو ابپز 500 برنج 150 میوه(انگور.نارنگی.لیموشیرین)200 سیب زمینی 200 مرغ 150 نان 100 انار 150 مجموعا:1750
همراه با تاپیک بامداد خمار❤......گروه زرد....وزن اولیه ۱۰۳.۵😥.....وزن فعلی:۱۰۲.......هدف اول:۹۹...... وزن هدف ۸۵.....قد ۱۸۰....تاریخ شروع:۴ دی ماه
روز یازدهم نان 100 پنیر 60 گردو 30 چای و خرما 20 شکلات 30 پلو 750 ماهی 200 کباب 100 نسکافه 50 انگور 100 پیتزا دو برش 400 خرمالو 150 باقاله 100 ذرت 150 مجموعا:2250
همراه با تاپیک بامداد خمار❤......گروه زرد....وزن اولیه ۱۰۳.۵😥.....وزن فعلی:۱۰۲.......هدف اول:۹۹...... وزن هدف ۸۵.....قد ۱۸۰....تاریخ شروع:۴ دی ماه
2731
سلام نبات جون خدا دختر گلتو حفظ کنه .
هیـــــــــــچ وقــــت ... ؛ " قــرص هــایی " کـــه حـــال آدم را خــــــــوب مـــی کننـــــــد ... ؛؛ جـــــای " خـــــــــوب هـــایـــی " را کـــه دل آدم را قـــــرص مـــی کننــــد ... ؛؛؛ نمـــــــــــــــی گــیــــــــــــــــــــرنــــــــــد ... !!!
کالری های امروز
نون ١٢٠
پنیر ٣٠
گز ١٥٠
ماکارانی ٤٠٠
سالاد ٥٠
کلوچه مقدار ١/٤ ٥٠
شیر ١٥٠
موز ١٠٠
سیب ٥٠
خرما ٢٠
پاپ کورن ٢٠٠ ورزش.
جمع١٣٢٠
هیـــــــــــچ وقــــت ... ؛ " قــرص هــایی " کـــه حـــال آدم را خــــــــوب مـــی کننـــــــد ... ؛؛ جـــــای " خـــــــــوب هـــایـــی " را کـــه دل آدم را قـــــرص مـــی کننــــد ... ؛؛؛ نمـــــــــــــــی گــیــــــــــــــــــــرنــــــــــد ... !!!
گز و کلوچ کم خوردم ولی کاش نمیخوردم
خاله جونم مرسی از انرژی عالی که دوباره بهم دادین از فردا جدیتر برنامنو عملی میکنم راستش امروز برای خودم برنامه راحتتری نوشتم ولی میخوام تو هفته دو روز کمتر از 1500 بخورم...یه جورای زیکزاکی ولی ملایم خخخ چون درس میخونم تحمل گرسنگی زیاد رو ندارم خاله این دختر تنبلتونم یه تکونی به خودش داده و روزی نیم ساعت ورزش میکنم فعلا....بیشتر نمیتونم اخه به قول فاطمه جون بیهوش میشم از خستگی خخخ ولی همینو ادامه میدم انشالله تا بدنم عادت کنه بعدا بیشترش میکنم شبتون خوش همع همه دوستای خوبم
2740
ساناز جون برای دوساعت ورزش مسخره کنیم؟من به عمرم دو ساعت پشت شر هم ورزش نکردم خیلی عالیههه واقعا بهت تبریک میگم من نیم ساعت ورزش کردم ذوق مرگ شدم خخخخ
سلام.من برای سه هفته از یه خانم دکتر رژیم گرفتم و یه مقدار دارو هم نوشت.البته رژیمش رو دقیق طبق خودش نمیتونم رعایت کنم ولی سعی میکنم کالریها برای وعده ها و میان وعده هام در حدی چیزی باشه که نوشته برام.داروها هم برام ویتامین بی6 و بی12 و کورکومین و ال کارنتین نوشته.یه مقدار دربارشون خواندم تو نت اما اگر امکان داره لطفا برام هرکدوم از داروها و دلیل نوشتنشون رو توضیح بدید.ال کارنتین رو بیست دقیقه قبل از پیاده روی میخورم و کورکومین رو موقع ناهار.ممنون.راستی بالاخره طلسم شکست و 700گرم کم کردم.دیروز یه پیاده روی که نه بیشترش دو بود حسابی رفتم.همه بدنیم خیس آب شد ولی چند وقته که پای راستم یکم اذیته و جلو فعالیت بالام رو میگیره.شروع کردم به یاد گرفتن حلقه ولی فکر کنم استعدادم افتضاحه.همه دور و بریام که خانم هستن بعد دو ساعت یاد گرفتن اما من یه ماهه.همه جام کبود شده باحلقه
فاطمه جون مهربون واقعا ارادت برای من همیشه ستودنی بود و هست. برات یه پیشنهاد دارم. روشی که خودم برای شروع ورزش رفتم و عالی عالی عالی بود. من از سایت زیبا تن اون موقع فایلهای پیاده روی در منزلو دانلود کردم و از یه مایل شروع کردم به ورزش باهاش. بعدش دومایل و در نهایت سه مایل. بعد دوماه من سه مایلو که می رفتم دمبل یه کیلویی هم از اول تا آخر دستم میگرفتم. گاهی هم دونوبت در روز میرفتم. خیلی از همکارام باهاش مدتها ورزش کرد. خواهش میکنم اگر امکان دانلود باشه دانلودش کن. اگر نباشه میتونی از سایت ارزانلود یا سایتهایی که سی دی ورزشی میفروشن بخری و توخونه بری. اسم مربیش لیزلی سنسون من با دوقلو و شاغل بودن باهاش از 78 تا 68 کاهش داشتم. معجزه بود برام. شبا که بچه ها میخوابیدن یا صبحای زود باهاش می رفتم. بازم ازت خواهش میکنم پیداش کن یا بخر و شروع کن ورزشو. اگر امکان هرروز پیاده روی بیرونو داشتی با اراده ای که ازت سراغ دارم حتما تا الان شروع کرده بودی. سبکش هم حالتای درجا زدن و پیاده رویه و شایدم ایروبیک خیلی خیلی سبک. نیاز به یه متر در یه متر فضا داره فقط. و مخصوص افراد با وزن سه رقمی یا کساییه که کمر درد دارن. ولی نتیجه اش توی دوسه ماه معجزه میکنه. اگر شروع کردی و راضی بودی برای منم دعا کن عزیزم
دوستان من تقریبا اکثر کاهشمو با سی دیهای ورزشی توی خونه داشتم. واقعا چون امکان باشگاه رفتن یا پیاده روی رو نداشتم. الان امکان ورزش تو خونه رو ندارم . میتونین واقعا از سی دیهایی که تو بازار هست تهیه کنین و تو خونه فعالیت کنین. نتیجه اش عالیه
2706