2733
2739
عنوان

هدف ما تغییر پایدار است ۳

| مشاهده متن کامل بحث + 13723 بازدید | 10439 پست

خدا رو هزاران بار شکر خاله عزیزم. خیلی مواظب خودتون باشید و ما رو از خودتون بی خبر نذارید اگه امکان سایت اومدن براتون مهیاست خوشحال میشیم یه زمانی رو بفرمایید که بیایم همگی و با هم گپ بزنیم    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام.روزتون بخیر.فکر کنم 6 ماهی هست که سر نزدم.از دوهفته پیش یه رژیم و برنامه ورزشی جدید رو شروع کردم.اگر خدا یاری کنه تا قبل عید به زیر 70 میرسم. و این یعنی بالای 28 کیلو کاهش وزن.البته دارم همزمان عضله سازی و کاهش چربی رو باهم انجام میدم ولی لامصب خیلی خرج داره.شما در چه حالید؟

2731
خدا رو هزاران بار شکر خاله عزیزم. خیلی مواظب خودتون باشید و ما رو از خودتون بی خبر نذارید اگه امکان ...

عشقم فدای محبتت بشم فعلا امکانش و ندارم در اولین فرصت به روی چشم 

خوب دیدن شرط انسان بودن است                      عیب را در این و آن پیدا مکن    مولانا 
سلام.روزتون بخیر.فکر کنم 6 ماهی هست که سر نزدم.از دوهفته پیش یه رژیم و برنامه ورزشی جدید رو شروع کرد ...

ماشالا به اراده اتون واقعا قابل تحسین 

خوب دیدن شرط انسان بودن است                      عیب را در این و آن پیدا مکن    مولانا 
2740
سلام وصدسلام خاله جونم بهتری ؟؟؟ آفرین به بابای امیرعلی .خداقوت

سلام عزیزم به داروهام جواب مثبت داده قلبم و الهی شکر خیلی بهترم دوووووستتون دارم و وااااقعا خدا رو سپاس به خاطر داشتن عشق شما 

به امید روزهای خوش

این هم رژیم دکتر کرمانیه بیشتر کمکتون میکنه -1هرروز یک لیوان شیر یا ماست اجباری میل کنید. 2-سه نوبت ...

سلام ممنونم از این برنامه رژیمی
من این برنامه رو در اختیار خانومم قرار دادم و واقعا مفید بود آهنگ های ریمیکس شاد و تونست بعد از بارداری خودشو به وزن و هیکل ایده آل برسونه بدون دردسر و اذیت شدن
واقعا که دستتون درد نکنه