2733
2739
عنوان

دوست بیشعور

279 بازدید | 27 پست

بچه ها یکی از دوستای من جدیدا خیلی داره رو مخم میره مثلا بابامو مسخره میکنه😐

اون روز زنگ زدم بهش بعد داداشش همش داشت بابامو تخریب می‌کرد بعد این تنها کاری که می‌کرد این بود که می‌گفت زشته امیرمحمد 😐

الانم که یکی از دوستامون لایو گذاشته بود هردو داخل لایو بودیم بعد من براش دست تکون دادم اومده میگه سلام دکتر(بعد دکتر فامیلیم رو گفت) بعد من سلام کردم من پشت کنکورم اون خودشم پشت کنکوره ولی باز مسخره میکنه💔 تولایو باز اسم بابامو آورد😐😐😐😐💔 تا جایی که صاحب لایو گفت با باباش چکار داری

چه واکنشی نشون بدم حالا؟

آنفالوش کنم؟؟!

قطع رابطه کن باهاش 

دستم بوی گُل می داد مرا به چیدن گُل محکوم کردند اما هیچکس فکر نکرد شاید شاخه گلی کاشته باشم.  زن کورد💪🏻         کاربر قدیمی هستم  خیلی هم مهربونم منو توی تاپیکاتون تگ کنید  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بصورت خیلیییی مستقیم محکم چکشی بکوخوشم‌نمیادبابامومسخره میکنی

شایدتوباباتودوست نداشته باشی وروش حساس نباشی

ولی من عاشق بابامم ودوست ندارم کسی مسخرش کنه ومزه بپرونه

نککککبت خانوم

میبینی که اون خودش انفالوت میکنه

ومابخشیدیم وبه خداشکایت بردیم دردهایمان را! باشدکه خودجبران کندضربه هایتان را!🙂❤️

من سر بابام با کسی شوخی ندارم احتمالا همون اولین باری که این حرکتو انجام داد میشستم میزاشتم تو آفتاب تا خشک شه 

قیمت عشق نداند قدم صدق ندارد سست‌ عهدی که تحمل نکند بار جفا را 🌱
2740
خیلی وقته راستش خیلی باهم حرف نمیزنیم تنها راه ارتباطمون همون اینستاس  بنظرت آنفالو کنم؟

اره بابا  بره به درک

دستم بوی گُل می داد مرا به چیدن گُل محکوم کردند اما هیچکس فکر نکرد شاید شاخه گلی کاشته باشم.  زن کورد💪🏻         کاربر قدیمی هستم  خیلی هم مهربونم منو توی تاپیکاتون تگ کنید  
بابات چه جوریه مگه چی میگن

ببین نمیدونم چجوری بگم💔😂 این حرفاش بخاطر حسادته متاسفانه تا همینجا بگم چون بابام توکارش موفقه و اسمی داره تو شهرمون

دوست کیلوچنده

بریزشون دسشویی سیفونم بکش

من رفیق داشتم۱۰ساله

بعدازدواجش‌منوانداخت دور،شمارشوعوض کرد.یه خبرم‌نداد..

فقط خانواده برات میمونه ولاغیر

ومابخشیدیم وبه خداشکایت بردیم دردهایمان را! باشدکه خودجبران کندضربه هایتان را!🙂❤️