2737
2734
عنوان

مشکل پوستی (تروخدا یک دقیقه بیاین)

183 بازدید | 29 پست

تروخدا هر کی میدونه لطفا بهم جواب بده به شدت روانم بهت ریخته 

من دو ماهه بالای پیشونیم درست همون جایی رویش موها قطع شده درست همونجا قرمز شده 

چیکارش کنم؟ راه حلی دارین؟

من سیستم ایمنی بدنم به کل به مشکل خورده از یک طرف میترسم پسوریازیس باشه از یک طرف اگزما...

کسی میدونه دردم چیه؟

از زمانیم که روزه گرفتم حس میکنم بدتر شده امروز از ترس اینکه بدتر نشه روزه نگرفتم اما میترسم اشتباه کنم...

کلا تو این دو ماه شاید ۱۰ بار خارش گرفته ک هیچ وقت نمیخارونمش... بعصی از جاهاش خیلی کم خشکه...

موهامم هیچ وقت شوره نمیزاشت و از همین دو ماه شوره میزاره 

با خدا باش پادشاهی کن😇

شما رو دعوت میکنم به تایپک اخرم پشیمون نمیشی ها:) 🌱

کسانی که ناراحت هستن یا نمیخوان بیان پس با احترام ریپ نزنن

استارتر عزیز ببخشید 

اگه راضی نیستی بگو کامنتمو پاک کنم گلم:) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

روی پیشونیته دقیق؟ تغییر رنگش فقط قرمزیه؟

شبیه عنکبوت زدگی نیست؟زیرش احساس گره گره سفتی نداری؟

ساقیا ته استکان هایت نمی‌گیرد مرا.... لطف کن از دور بعدی پیک لیوانی بریز.... نه شراب راز میخواهم نه جنس اونوری...‌ از همین سگ مزه های تلخ ایرونی بریز...🥂
عزیرم ما که نمی‌دونیم ممکنه اگه ی چیزی هم بگیم بدتر بشه  بهتر نیست بری دکتر

نه میخوام ببینم کسی تجربه ای مشابه داشته چون به شدت روانم بهم ریخته فکر ککم علاوه بر دکتر پوست باید پیش مشاور هم برم به خدا 

با خدا باش پادشاهی کن😇
منم اگزما زده با قطره بتامتازون خوب شد

واقعا؟ میشه بگی دقیقا اگزما چیه؟ توی اینترنت هر چی میخونم نصف علائم یک بیماری رو دارم با نصف دیگه 

شما دقیقا علائمت چی بود و علتش؟

با خدا باش پادشاهی کن😇
روی پیشونیته دقیق؟ تغییر رنگش فقط قرمزیه؟ شبیه عنکبوت زدگی نیست؟زیرش احساس گره گره سفتی نداری؟

نه روی پیشونی نیس نرسیده به پشونیه همون جاییه که مو تموم شده همونجا زیر موهام زده 

فقطم قرمزه نه شبیه عنکبوت زدگی نیس احساس گره و سفتیم ندارم زیرش مثل پوستم چربه قشنگ 

با خدا باش پادشاهی کن😇
2706