2733
2734
عنوان

بنظرتون کارم درسته

87 بازدید | 10 پست

سلام..من شوهرم خیلی خوبه اخلاقش رفتارش..دست و دلبازی هست هرچی میگم برام میخره کلا خیلی از هر لحاظ تامین میکنه..ولی مادرش خیلی اذیتم میکنه یه خواهر مجرد داره تو خونه ۴۰ سالشه خواهرش من سنم پایین هست ۲۲ سالمه وقتی برا خونمون چیزی میخریم مادر شوهرم میگه چرا میخری؟ تو یه ساختمون هستیم دخترش میره سر کار انتظار داره من هر روز برم پیشش ...دخترش بوتیک داره میره پاساژ وقتی خونش مهمون میاد بهم میگه پاشو بیا برا مهمونا غذا درست کن چایی بده ..وقتی میرم خونه پدرم میام بهم میگه منو تنها میزاری میری خونه پدرت.. هی طعنه و کنایه میندازه من همش دو ونیم ساله عروسی کردم اونقدر بی فرهنگ هست یه بار گفت ببین دختر کسایی که همزمان با تو عروسی کردن بچه دارن تو نداری...خواهر شوهرم هی دخالت میکنن میگن بچه بیار ..من 

تصمیم گرفتم دیگه باهاشون کم کم قطع رابطه کنم یا اگه یه بار دیگه بهم طعنه زد خیلی محکم جوابشونو بدم چون تا الا هیچوقت جواب ندادم..میخوام دیگه اهميت ندم بهشون 

فقط و فقط نذارین پای شوهرتون تو دعواهاتون باز بشه که اون موردهای اولو هم از دست میدین.چیزی نگین به وقتش مستقل بشین 

دروغه که همه مردا خائنن.دروغه که همه دهه هشتادی ها هیولان.دروغه که همه دختر پسرای مجردتو زندگیشون رابطه نامشروع داشتن.دروغه که همه مردم بی دین شدندروغه که....لطفا این کلمه همه رو از صحبتامون حذف کنیم چون یه تهمت بزرگه که به اکثریت جامعه وارد میکنیم.باور کنیم پشت بعضی از این کاربری ها دشمنامون نشستن کسایی که میخوان قبح یه سری از کارهای حرام بریزه.کسایی که دوست دارن خودتحقیری تو وجودمون نهادینه بشه.کسایی که دوست دارن ناامید و افسرده بشیم.کسایی که هرزگی رو تایید میکنن. کسایی که دوست ندارن ماها پیشرفت علمی و هنری داشته باشیم.کسایی که دوست ندارن خانواده ایرانی شاد باشه. کسایی که دوست دارن ذهنمون پر بشه از فکرهای پوچی مثل خیانت،دوستی دختر و پسر،طلاق،رابطه نامشروع،خوردن حرام،توجه به ظاهر در حدی که باطن و شرافتمونو فراموش کنیم.به آدم هااعتماد کنیدولی نه تو مجازی😉تاپیک سیاست رفتار با همسر رو حتما بخونین توی بهبود رابطتون کمکتون میکنه❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اصلا از این حرفا جلو شوهرت نگو..اصلا..

برو بیرون برو خونه دوستات،دوستاتو دعوت کن،برو مهمونی برو باشگاه خونه نمون..اگرم تیکه انداخت بگو مامان شما چقدر متلک میگید به من..من شما رو دوست دارم ولی انگار شما منو دوست ندارید کارایی که ازم میخواید و میکنم و دوست دارید نه خودمو

بخدا خستم کرده

کار میگه نکن.. بگو میخوام برم جایی،دعوتم،ناخوشم،گاه گدار برو ،اونم کمک بده نه اینکه کل کارارو تنها انجام بدی.. چون بعد ازین پا به سن تر میشه و خودش نمیتونه کار کنه به تو میگه بکن

2740
کار میگه نکن.. بگو میخوام برم جایی،دعوتم،ناخوشم،گاه گدار برو ،اونم کمک بده نه اینکه کل کارارو تنها ا ...

اره خودمم این تصمیم رو گرفتم..ایندفعه هم بهم متلک بندازه جوابشو میدم

اره خودمم این تصمیم رو گرفتم..ایندفعه هم بهم متلک بندازه جوابشو میدم

جواب دندون شکن نده که بینتون دعوا شه.. یه جواب مختصر بده و برو خونه ات.. صاف تو صورتش زل نزن که قاطی کنه..یا اگر تلفنی زنگ زده بود یه ج مختصر بده و بعد بگو ببخشید پشت خطی دارم خداحافظ قطع کن

بنظر من کم کم ازشون فاصله بگیر 

سنی ام که نداری اگه بری سر کار بت دانشگاه کمتر میبنیشون برا پیشرفت خودتم خوبه  یا حداقل کلاسی باشگاهی چیزی 

و هر وقت گفتن بیا یا میگی کار دارم یا درس دارم 

یا این که این جور وقتا سوال با سوال جواب بده چرا بچه دار نمیشی؟ چطور مگه چیشده فکر نوه دار شدن افتادین با خنده 

بد بگو با شوهرم خیلی روش فکر کردیم  به تصمیم مشترک رسیدیم که فعلا آمادگی نداریم 

وگرنه دیگه اجازه میدن به خودشون تو هر چیزی دخالت کنن

ببین تمیز کاری و پذیرایی کردن تو هر چقدم دولا راست بشی نمیگن دستت درد نکنه آخرم یه ایراد ازت میگیرن نه این که کلا کمک نباشی بالاخره اونم پیرزن ولی زیاد از حد کار نکن میشه وظیفه 

به جاش ببین  مادر شوهرت از چی خوشش میاد هر چند وقت یه بار یه کادو براش بگیر اگه کادو بزرگ بگیری ک دیگه هیچی عالیه