2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من پریشب یخواب دیدم 

ادامشو دیشب دیدم😂😂

سریالیه خیلی خوبه که

میگفت: خدایا برای تموم روزمرگی های ساده ای که حوصلم سر رفت شکرت! چون میتونست آروم نباشه و کلی اتفاقای بد رخ بده.🌱
2731

برو یه طب سنتی خوب و با رژیم مناسب اصلاح مزاج کن

منم این مشکلو داشتم به هر دکتری رفتم جواب نگرفتم

شما به احتمال زیاد تغذیه تون درست نیست و غلبه ی سودا دارید

کتاب فروشی آنلاین ائوریم📚🌈@evrim.book💖💖💖مادری با سه فرزند که دکتر مملکته و عاشق کتاب فروشیه😘🥰💝
خوبه باز سریالیه  مال من تکراریه اخه

😂😂بزن یه شبکه دیگه

شبا قبل خواب به چیزای قشنگ فک کن،فکرتو‌درگیر یچیز بجز خوابه کن،ببین بازم اتفاق می افته

میگفت: خدایا برای تموم روزمرگی های ساده ای که حوصلم سر رفت شکرت! چون میتونست آروم نباشه و کلی اتفاقای بد رخ بده.🌱
😂😂بزن یه شبکه دیگه شبا قبل خواب به چیزای قشنگ فک کن،فکرتو‌درگیر یچیز بجز خوابه کن،ببین بازم ات ...

کاش میشد 

واقعا خسته شدم یه مدت قرص خواب مصرف کردم دو هفته ندیدم خوابه رو .دکتر قرصم کم کرد تا قطعش کنم دوباره شروع شد 

کاش میشد  واقعا خسته شدم یه مدت قرص خواب مصرف کردم دو هفته ندیدم خوابه رو .دکتر قرصم کم کرد تا ...

شبا انیمیشن ببین،

پیاده روی کن،

فعالیت داشته باش،

اونقدروزا خسته شو ک شبا ازحال بری و وقتی برا خواب تکراریت نباشه،توخونه زیاد نشین

شبا انیمیشن ببین، پیاده روی کن، فعالیت داشته باش، اونقدروزا خسته شو ک شبا ازحال بری و وقتی برا خو ...

مرسی عزیزم اینارو تقریبا کم و بیش انجام میدم ولی فکر کنم پیاده روی رو‌زیاد کنم بهتر باشه

مرسی عزیزم اینارو تقریبا کم و بیش انجام میدم ولی فکر کنم پیاده روی رو‌زیاد کنم بهتر باشه

اره عزیزم اگه بتونی یوگا بری هم ک عالیتره

2706