2737
2739
بروتست بزن  حداقل اگه بود نری زعفرون وچیزای مضربخوری یاسنگین بلندکنی حداقل مراقبت میکنی اگه بفه ...

باورتون میشه میترسم لب به گرمیجات بزنم توخونمون زعفرون رو ممنوع کردم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باورتون میشه میترسم لب به گرمیجات بزنم توخونمون زعفرون رو ممنوع کردم 

انشالله که هست منم ماه رمضمون فهمیدم باردارم شوهرم چندروزروزه گرفت کسی که اهل روزه نبود،انشالله که اگرخدابه آرزوت میرسوندت   ازخدامهربانترکه نداریم  

2731
پ تو چته؟

خخ هیچی

میخواستم ببینم حامله بشم سمت چپم درد میگیره آیا ؟ خخخخ

تاپیک دومم معجزه حاجت روایی خودمه خواهرانه میگم بخونید همه شو اگر گره کوری دارید که هیچ جوری باز نشده ان شاءالله با ۱۲۴۰۰۰ صلوات باز میشه 
انشالله که هست منم ماه رمضمون فهمیدم باردارم شوهرم چندروزروزه گرفت کسی که اهل روزه نبود،انشالله که ا ...

خداکنه حامله باشم  دلمو خداشاد کنه پوشیدم تو این خونه از تنهایی 

خداکنه حامله باشم  دلمو خداشاد کنه پوشیدم تو این خونه از تنهایی

تست بگیر ماروهم خبرکن ازشادیت دل ماهم شادمیشه   اگرم نبود دعامیکنیم به همین دم صبح خدادامن همه ی زنهایی که مادرشدن آرزوشونه روسبزکنه وانشالله بچه ای که قسمتشونه زودتربیادتودامنشون 

2740

امیدوارم باردار باشی عزیزم...... ♥

الهی ... نگاهی... 🙏 می خواهم مادر شوم 🌹 چشیدن لذتی دیگر از زندگی 🌹 لذتی که خداوند به همه کسانی که لایق میداند می چشاند می خواهم مادر شوم، می خواهم وجودم را بستری برای وجودی دیگر کنم، می خواهم صفحه ای دیگر از خوشبختی را ورق بزنم🙌 می خواهم مادر شوم چقدر شیرین است تپیدن دو قلب در یک بدن🚼 چقدر شیرین است تمرکز رحمت خداوند بر روی تو ، بر روی قسمتی از بدن تو 🚼 خداوندا رحمتت را به من و همسرم عطا فرما 🌹🚼🙏
هنوز نتونستم برم از خونه بیرون عزیزم که تست بخرم 

آهان باشه ان شا الله که مثبت میشه

زندگی از مرگ پرسید چرا همه عاشق من هستند و از تو متنفرند؟؟ گفت چون تو یک دروغ زیبایی و من یک حقیقت تلخ🖤
2706