2733
2739
عنوان

مادرم و دعوت نکردن

573 بازدید | 32 پست

سلام به همگی، ما با خانواده شوهرم تو یه ساختمونیم و طبقه های جدا، یه ماه پیش مامان من اومد خونمون یه هفته ای موند چون راهش دوره سالی یه بار میاد و یه هفته میمونه میره، فامیل هامم چون دوران تاحالا کسی نیومده، دوساله ازدواج کردم کلا دوبار مامانم اومده خونمون این سری که اومد خانواده شوهرم دعوتش نکردن با اینکه یه سر رفتیم خونشون براشون سوغاتی آورده بود اما اونا یه شام یا ناهار دعوت نکردن درصورتی که تاحالا هر کدوم از فامیل های خانواده شوهرم اومدن ما دعوت کردیم، بعد حالا مامان پدرشوهرم اومده خونه پدر شوهرم و انتظار دارن ما دعوت کنیم منم چون مامانم دعوت نکردن نمیخوام مامانشون دعوت کنم ولی شوهرم میگه ولش کن داستان میشه ناراحتی پیش میاد بنظرتون چکار کنم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من باشم دعوت نمیکنم.اگه بگن بد هست میگم پس مادر منم دعوت نکردید بد بوده .  در ضمن شوهرت باید حمایت کنه ازین قضیه. چون طرف سوغاتی اورده سالی یبارم میاد دیگه یه ناهار به یه نفر دادن کسی و فقیر نمیکرد 

روانشناسی کودک
2740

شما با مادربزرگش که مشکل ن اری،دعوتت بکن،چون مادربزرگش در جریانه موصوع نیس واین بی احترامیه،ولی خیلی محترمانه گله تو فرثت مناسب بکن یا همسرت جودی که تو نمدونی مثلا بهشون بگه

اگر شوهرت میگه دعوت کن بهتره انجام بدی .مادر شما هیچ احتیاجی به دعوت اونا نداشته و نداره و اونا شخصیت خودشون رو نشون دادن اما شما نشون بده از اونا سرتری به لحاظ ادب و فرهنگ .

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم   

ببین نسبتاتون باهم فرق داره کارشون درست نبوده ها اما خب وظیفشونم نبوده که مادر شمارو دعوت کنن چون مادر عروسشون هست

اما خونه شما خونه نوه اون خانومه دعوت کنید بهتره

پروفایلم عکس خودمه برش ندارین لطفا❤ استارتری که تاپیک میزنی غیب میشی حتی یه لایک نمیکنی بفهمیم خوندی کامنتو یا نه خیییلی بی شخصیتی 😒وقتی تاپیک میزنی کامل تعریف کن  مارو حواله نده به تاپیکای قبلی
2706