2752
2734
عنوان

کسی روانشناس هست ؟ حالم بده

123 بازدید | 15 پست

چند وقته خیلی داغونم همش دلم مبخاد گریه کنم نزدیکای ۲۵ سالمه بیکارم حسابداری خوندم و الانم رنگ و لایت یاد گرفتم ولی از روزی که دوس پسرم بهم گفت اراشگری پرستیژ نداره حسابی دلزده شدم ۳ ساله سرکار نرفتم احساس میکنم اصلا مفید نیستم حتی حس میکنم ارایشگراهم مفید نیستن اصلا احساس میکنم هیچ کس جز دکتر و پرستار و مهندسا و سرمایه دارا مفید نیستن رفتم ارایشگاه چون به پولدار شدن فکر میکردم اشنا داشتم برم سرکار حسابداری الانم دارم ولی ماهی ۱۰ ت نهایتاااا ، انقدی که وقتی به یه دختر پرستار برمیخورم بهش حسودیم میشه به این فک میکنم شاید چند وقت بعد روم نشه به کسی بگم ارایشگرم ولی  خوب قراره یکی از فامیلامون تو بالا شهر سالن بزنه ممکنه حداقل ماهانه ۳ برابر یه کارمند در بیارم، سردرگمم چند وقته حتی به خودکشیم فکر میکنم همش ارزو میکنم کاش زودتر بمیرم همه مسیر زندگیشونو پیدا کردن جز منی که درجا میزنم احساس میکنم ۳ سال عمرم تباه شده همیشه راهو اشتباه میرم همیشه تصمیمات اشتباه میگیرم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

الان چون دوست پسرت گفته ارایشگری پرستیژ نداره کل تصمیمهای زندگیت ریخته به هم و زانوی غم بغل کردی؟!

یعنی کل آیندت به همین بند بود دوست پسرت اینو بگه؟

وقتی یه تصمیم میگیری و میدونی به نفعت هست مصمم باش و به حرف بقیه اهمیت نده

جانش جان من است و جانم جان او❤️✨

سلام اتفاقا رشته ت خوبه حسابداری هنوز بازار کارش اشباع نشده.ده میلیون در ماه برای تو که مجردی و خونه پدر و مادر عالیه که.ناامید نباش.اینقدر نشستی تفسیر مشاغل دیگه و فکر کردی افسرده شدی.آرایشگرا هم درآمد خوبی دارن اتفاقا

خودتو با زندگی این و اون مقایسه نکن مشکلت اینه که خودتو مقایسه میکنی 

چه ربطی داره همون پرستاری که شما میگی ما تو فامیل داریم هر دفعه گریه میکنه از سختی کارش سیزده بدر شیفته 

شب مردم خوابیدن اون بیمارستان شیفته 

همین پرستار میاد پیش توعه آرایشگر واسه کوتاهی مو واسه ابروهاش واسه خیلی چیز دیگ 

همونقدری که پرستار نیاز جامعه هست آرایشگرم نیازه

(منو نکشت ولی یه چیزی اون روز توی من مرد:🖤)

خب نظرش رو گفته منم خوشم نمیاد از خیلی شغلای دیگه هم خوشم نمیاد اونام شاید همین نظر رو راجع به من داشته باشن 

فردا میخواد بگه مثلا قیافه اروپایی ها با کلاس تره خودت رو میخوای ببازی؟؟؟ 

منم هم سن خودتم و بی کارم 

منم مثل خودت فکر می کردم

تا این که فهمیدم لعنت به همه...

اینا استاندارداییه که بقیه بهمون تزریق کردن

دوست پسرت خیلی کار اشتباهی کرده

من خودم آرايشگری دوست ندارم

ولی می دونی پرستیژ داشتن نداشتن نباید باعث شه تو حالت از خودت بد شه تا جایی که به خودکشی فکر کنی

تو مهارت داری ولی ادم هر روز دارن کلی پول خرج می کنن مهارت یاد بگیرن

بعدم پرستیژت سعی کن تو شخصیتت باشه

تو شهرمون اکثر آرايشگرا وراج و بی بند و بار و بی ادبن

یه ارایشگر داریم که ساکته با شخصیته با کلاسه شانش تو رفتارشه

بعدم همین دکتر و پرستارا ظاهر زندگیشون جالبه باطنش اون قدر خسته کننده است که ادمو پیر می کنه 

مهندسا هم که از جمله خودم اکثرا بی کارن 

این قدر بیرون زندگی بقیه رو با کل زندگی خودت مقایسه نکن لعنت به همه ی اونایی که بهت حس ناکافی بودن دادن

سلام من روانشناس نیستم ولی رشتم انسانیه

من سنم خیلی از شما پایین تره و تجربه ی شمارو ندارم ولی به نظرم تا این حد نا امید نباش...چرا باید حرف یک پسر غریبه روت تا این حد تاثیر منفی بذاره! شما باید انقدر برای خودت ارزش قائل باشی و اعتماد به نفس داشته باشی که حرف های دیگران انقدر بهمت نریزه

خودکشی دیگه چرا عزیزم!!! می‌دونی حتی فکر کردن بهش هم گناهه؟ الماس تو سختی هستش که الماس میشه

به نظرم اگه خودتون هم صلاح می‌دونید از همین مدرک حسابداری تون استفاده کنید و مشغول به کار بشید که سابقه داشته باشید شاید در آینده موفقیت های بیشتری کسب کردید ان‌شاءالله

باز هم اگر فکر می‌کنی که بیش از حد درگیر افکارتی یعنی overthink می‌کنی و احساس بی انگیزگی و نا امیدی داری حتما به یک مشاور مراجعه کن امیدوارم بهترین ها برات رقم بخوره

🌸 اللهم عجل لولیک الفرج 🌸