2737
2739
عنوان

کتابهای کدوم موسسه برای ارشد خوبه ؟

1192 بازدید | 17 پست
از کدوم موسسه نتیجه گرفتید و قیمت پکیج رو اگر می دونیدبگید لطفا
آدمی فقط در یک صورت حق دارد به دیگری از بالا نگاه کند، و آن هنگامی است که بخواهد دست کسی که بر زمین افتاده را بگیرد و او را بلند کند...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مهندسی صنایع بهروری سیستم می خوام شرکت کنم بسته های مدرسان شریف خیلی گرونه بدون کلاس پکیجاش 700 تا 800 تومن در میاد
آدمی فقط در یک صورت حق دارد به دیگری از بالا نگاه کند، و آن هنگامی است که بخواهد دست کسی که بر زمین افتاده را بگیرد و او را بلند کند...
2728
2738
Golrokh ممنون میشم اگر منابع رو بگی من رشتم مدیریت صنعتی هست منابع رو تقریبا تو رشتم خوندم مثل تحقیق در عملیات ها ولی نمی دونم کتاب کدوم ن.یسنده بهتره
به نظرت همون کتاب های 2000 تستش رو بخونم کافی هست دیگه حوصله ندارم بره تو بهر کتابها
2706