2737
2739

رفتیم رستوران.شهرمون خیلی بزرگ نیست.تو همون رستوران چند تا از دوستامو دیدم که با چه قری فریایی اومده بودن واسه خودشون.میز کناریمونم چند تا دختر همسن من بودن بادوس پسرشون اکیپی اومده بودن.بعد منِ بدبخت باید بشینم تو خونه واسه کنکور بخونم.که حتی وقت نمیکنم یه حموم برم در روز.زندگی گربه های تو خیابونم از من بیشتر تنوع داره.بعضی وقتا شک میکنم به اینکه واقعا کار درستی انجام میدم یا نه...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

عزیزم شما داری کار درستی انجام میدی.

ظاهر آدما رو نگاه نکن. همه چی  به قر و فر نیست. با دوست پسر بیرون رفتن نیست.

شما الان تو سن درس خوندنی وقت برای این جور چیزا زیاده.

آینده ی خوب داشتن بهتر از حال قر و فری داشتنه

بخدا راس میگی.اینم زندگی یه که واسه ما ساختن؟

توذهن بچه هاکردن باید درسبخونی تابه جایی برسی ای کاش هر کس بر حسب علاقه اش دنبال درس وشغلی میرفت 

دلت که زنده باشد.خانه ی دلت آبادمی شود!خانه ی دلت آباد
من تازه توسن‌ ۳۲ سالگی بادوتابچه به این نتیجه رسیدم برم دانشگاه ادامه تحصیل بدم

حآلا اصلا اهل پسر بازیم نیستم تا صد سال.اما وقتی هم‌نام رو میبینم که دارن با این چیزا عشق می‌کنند حسرت میخورم

عزيزم در كنار درس و كتاب ، روابط اجتماعي هم داشته باش ، هفته اي يبار بيرون رفتن رو داشته باش ، به تغذيه روح و روانت هم برس ، و مطمئن باش راه درست رو ميري ... 

اونايي كه خودت رو باهاشون مقايسه كردي هم يه روزي ميگن كاش درس خونده بوديم و .... مقايسه نكن خودت رو ولي خودت رو هم منزوي نكن ...

در كمال تعجب ميبينم ، تماااام نگرانيهايم بيخود بود !!!!!!!سالهاااارا در حسرت ، روزهاااا را در نگراني گذراندم  در حاليكه ميتوانستم دوست بدارم و لذت ببرم  
2706