2733
2739
عنوان

مسافرت با خانواده شوهر هرگزززز....خون به چیگر شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 2877 بازدید | 124 پست
ملورین خیلی عصبی شدم.واقعا چقد اذیت شدی.بی محلی دیدن از شوهر اونم جلوی خونوادش خیلی بده...من نمی دونم این که بگه رابطه ندارین چیو اثبات می کنه...😠 ولی بعد از این هرگز کاری نکن که به ضررت باشه.باید قشنگ باهاش حرف می زدی چون مردا دیر دوزاریشون میففته که از نظر احساسی بازنشون چه کردن ولی اینکه لباس رو قیچی کردی و زدیش براش واضحه و پس فردا طلبکارم میشه. چه سفر بدی بوده خوب شد تموم شد
من تنها یک نوع درد و رنج را می شناسم و آن درد و رنج تبدیل نشدن به چیزی است که توانایی اش را داریم.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

متاسفانه مردای ایرانی اینطورین که جلوخانوادشون به زنشون محل نذارن وفکرمیکنن بااینکار خانوادشون میگن چقدرپسرما مرده. منم ی مسافرت دوروزه باخانوادش توعقدم رفتم فقط کارم گریه بود البته فقط ازدست شوهرم عصبی بودم نه ازخانوادش. شوهرم تاچندماه پیش توخونه باباش هم بی محلی میکرداماباهاش صحبت کردم کارایی که ناراحتم میکردو آروم بهش گفتم گاهی هم یه قهرکوچولومیکردم تاخودش بپرسه چیشده ومن مشکلشوبهش بگم،خداروشکر جواب هم داده.
خدایا دوستت دارم بخاطر خودت وتمام نعمتهایت به خصوص همسرودخترم.
ترجیح میدم نظر ندم ولی خیلی خانومی من بودم به حای لباس خودشو با قیچی تیکه تیکه میکردم اگه حالشو گرفتی بیا بگو بی زحمت دل ما خنک بشه
اگر با اسم کاربریم مشکل دارید صدام بزنید لامبورگینی یا مازراتی..قول میدم ناراحت نشم [smiley]s/sm80.gif[/smiley]
2731