2733
2739

پسرم. خوشبو و زیبا و گرم گذاشتنش بغلم

میگی تحریم اثر نداره؟ چون عزیزت بیماری خاص نداره. میگی قانون دیه به نفع زنه؟ چون مجبور نشدی واسه قصاص قاتل دخترت پول جور کنی و دودستی تقدیم حضرت قاتل کنی. میگی قوانین به نفع زنه؟ چون اسیر دادگاه و طلاق نشدی. میگی قانون ارث حقه؟ چون‌ زن سرپرست خانوار نشدی. میگی قانون منع سقط جنین به نفع زناست؟ چون جنین بیماری نداشتی که مشمول سقط قانونی نشه. کلا شکمت پره و سواری، خبر از گرسنه و پیاده نداری. مثل یه مرغ خونگی عادت داری به خوردن و تخم گذاشتن. تو از پرواز و آسمون چه می فهمی؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بچه هام بنظرم قشنگترینن 😍

فقط تا وقتی اروم و ساکت باشن😒

یک روز رسد غمی به اندازه‌ی کوه  یک روز رسد نشاط اندازه‌ی دشت  افسانه‌ی زندگی همین است عزیز  در سایه‌ی کوه باید از دشت گذشت!  "مجتبی کاشانی"
2740

تروخدا میشه پیجمو فالو کنین به خدا نیاز دارم تروخدا براتون ۵ تا ایت الکرسی میخونم لطفا

eli.ddokh

لطفا 

به نظرم این حرف در مورد مردا درسته:یه مرد برای عاشق شدن فقط به یه لحظه نیاز داره ولی برای اینکه بخواد عشقشو فراموش کنه یه عمرم کمه....✨❤️

چشمای همسرم بعداز یه تصادف وحشتناکی که کرده بود.گرم و قشنگ...

دخترم وقتی نصفه شب  یواشکی میاد رو تخمون و خودشو جا میکنه تو بغلم.یا وقتی دسشویی داره نصفه شب با بوس بیدارم میکنه.میگه چون یهو نترسی❤

چشمای همسرم بعداز یه تصادف وحشتناکی که کرده بود.گرم و قشنگ... دخترم وقتی نصفه شب  یواشکی میاد ...

چشای همسرت تو تصادف چی شد؟ 

‏من دیگه نمیدونم چی درست و چی غلطه؛ شانسی دارم ادامه میدم زندگیمو😐
2706