2752
2734
عنوان

نی نیم یه ریز جیغ میزنه

| مشاهده متن کامل بحث + 449 بازدید | 59 پست
نه عزیزم وحشتناک بود .خدا منو برای دخترم نگه داشت ...  من تا 37روزگی درد فجیعی داشتم ک سه نفری ...

اکثر تو گهواره هست اما بعضی اوقات طوری گریه میکنه که انگار زنبور نیشش زده مجبورم بغلش کنم شوهرم هم حساس اگه گریه کنه اونم اعصابش خرابه اصلا میگه بچه اخ نباید بگه از این بیشتر ناراحتم که شوهرم زود ناراحت وعصبی میشه 

خدایا به خودم قول دادم همه چی روبسپرم به خودت ممنونم بابت نعمت های قشنگت
خوب میدونم چی میگی چون روال بچه منم همین بود . حتما به غذاهات توجه کن .‌فاصله شیر دادن رو زیاد کن عز ...

غذا شما چه میخورید میشه بگید که منم همون هارو بخورم که دخترم اروم بگیر وهمین طور میوه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اکثر تو گهواره هست اما بعضی اوقات طوری گریه میکنه که انگار زنبور نیشش زده مجبورم بغلش کنم شوهرم هم ح ...

همسر منم بود. والا چندروز دعوای شدید داشتم گفتم خودت بلند شو بچه رو بردار . یعنی با هر صدای همسرممم منم صدام ببند میشد . طاقتت ادم چقدر مگه.من خیلی کم عصبی میشم وقتی هم عصبی میشم خودش میدونه در حد جنونم . پس باید باهم کنار بیان . همسرم هنوزم ک هنوز بچه پیشش ضجه بزنه اصلا بلند نمیشه برش داره . منم کفتم بچه رو برعلیه ت میکنم. 😂گاهی بخودم انرژی مثبت میدم .... اینجاهم دست تنهام . خییلی بد 

همممون  ولی بویی از انسانیت نبردیم. اکثر مغزا زنگ زدس یا ژن خوک دارن بعضیا.....
غذا شما چه میخورید میشه بگید که منم همون هارو بخورم که دخترم اروم بگیر وهمین طور میوه  

من همه چیز ترک کردم بخدا .دخترم بد واکنش نشون میده .بحدی جیغ میزنه همسایه ها میگن چشه. باینخاطر ترک چیزای باد دار کردم . بعد شیرخشک ببلاک arخیلی خوب بود با عرق نعنا.تو روز 13بدر گفتم بزار یکم از میوه یا نوشابه یا کباب کره زده شده بخورم فرداش انقذ گریه کرد ک نکو.

من میوه سیب یا کمپوت با خرما زیاد میخورم. خرمای کیلویی کباب گرفتم قیمتش مناسب بود چایی شیرین با نون . پلو با مرغ یا پلو با گوشت اگر داشته باشم. اب مرغ .پلو رنگی میخورم. چون بچه هرچی سیر باشه دردش کمتر . فقط با فاصله هروقت احساس کردی گشنش بهش شیر بده .هردوساعت عوضش میکنم .اگر اسهال نداره .شکمش بعداز هر تعویض با روغن ماساژ میدم .ورژش شکم وقتی شکمش خالیه بده .ک ترش نکنه بچه.

پرتقال و کیوی نوشابه کیک و سبزی تا سه ماهگی نخور چون اسید و نفخ داره

تازگی قورمه سبزی میخورم بدون حبوبات.

ابگوشت میخورم بدون حبوبات 

میچکا# شیردهی#   شیر#  

2731
همسر منم بود. والا چندروز دعوای شدید داشتم گفتم خودت بلند شو بچه رو بردار . یعنی با هر صدای همسرممم ...

نه من شوهرم کمکم میده اما بچه گریه کنه اونم ناراحت میشه نه نهار نه شام نمیخور منم عصبی ام اتفاقا ولی گوش نمیده که بچه همین

من همه چیز ترک کردم بخدا .دخترم بد واکنش نشون میده .بحدی جیغ میزنه همسایه ها میگن چشه. باینخاطر ترک ...

من نمیدونستم بیشتر غذا ها ومیوه هارو میخوردم پس رعایت میکنم که خوب بشه اما شرمنده این میگم من خودم باد گلو وباد معده خیلی دارم اونم تاثیر داره رو بچه

من نمیدونستم بیشتر غذا ها ومیوه هارو میخوردم پس رعایت میکنم که خوب بشه اما شرمنده این میگم من خودم ب ...

عزیزم‌نفخ از شیر و غذای شماس. بله.

عرق نعنا بخور کم. 

شیرافزا بخور عالیه

عرق رازیانه شیر رو ژیاد میکنه بخور 

نه من شوهرم کمکم میده اما بچه گریه کنه اونم ناراحت میشه نه نهار نه شام نمیخور منم عصبی ام اتفاقا ولی ...

میده عادتش بده .‌ من‌ک‌اوایل افسردگی گرفتم تو اواسط اسفند اومدم‌خونه . یعنی بمادرش گله میکردم میخندید ...

هرطور شده . انقد با مشاورم صحبت کردم منو اروم کرد یعنی دلم نمیخاسم تو دنیا باشم... خوب ادمی تا جایی توان داره .من رسما 

منی ک هیجان و عشق زندگی کردم اصلا از این مرحله اش خوشم نیومد رسما 

میده عادتش بده .‌ من‌ک‌اوایل افسردگی گرفتم تو اواسط اسفند اومدم‌خونه . یعنی بمادرش گله میکردم میخندی ...

دقیقا من از روز اول خودم سرپا بودم الان 19 روز هیچ کس همراهم نبود فقط دوسه ساعت زن داداشم بیمارستان پیشم بود چون بچه کوچیک داشت رفت خونه چون شهر غریب بودم کسی نیومد البته بچه سوم بود به قول شوهرم 10 سال راحت شده بودم خودم لج بازی کردم سومی رو اوردم از همین حالا تهدید میکنه میگه اسم بچه دیگه نمیاری 

من همه چیز ترک کردم بخدا .دخترم بد واکنش نشون میده .بحدی جیغ میزنه همسایه ها میگن چشه. باینخاطر ترک ...

من دخترم رو صورتش جوش زده نمیدونم چرا

عزیزم‌نفخ از شیر و غذای شماس. بله. عرق نعنا بخور کم.  شیرافزا بخور عالیه عرق رازیانه شیر رو ...

شیر الحمدرو الله دارم خوبه ولی هم نفخ دارم هم ترش باید رعایت کنم ولی سخت

دقیقا من از روز اول خودم سرپا بودم الان 19 روز هیچ کس همراهم نبود فقط دوسه ساعت زن داداشم بیمارستان ...

ایجان .نازی. مبارکت باشه عزیزم

من دخترم رو صورتش جوش زده نمیدونم چرا

جوش ریز حتما گرمش. اگر کمی درشتتر حتما پشه خورده. دس نزن بهش

شیر الحمدرو الله دارم خوبه ولی هم نفخ دارم هم ترش باید رعایت کنم ولی سخت

خداروشکر . پس دقت کن بغذات و اینکه تا گشنش نشد بهش شیرنده پستونک بده بخور. شیرشبو حذف کن