2737
2734
عنوان

خسته شدم از سینگلی

169 بازدید | 22 پست

من موقعیت اجتماعی خوبی دارم خواستگارم کموبیش دارم ولی احساس میکنم اصلا نمیتونم سنتی ازدواج کنم هیچ به دلم نمیشینن. چطور میتونم عاشقانه ازدواج کنم؟ یعنی بنظرتون کجاها برم؟ تو چه موقعیتایی قرار بگیرم؟

الان شاهد سیل عظیم درخاستارو خواهی داشت

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان شاهد سیل عظیم درخاستارو خواهی داشت

😂😂😂😂😂😂😂🙊

هر چیز که مال تو باشد خوب است، حتی اگر جای خالی «تو» باشد، آخر جای خالی توی دل مثل سوراخ توی دیوار نیست که با یک مُشت کاهگل پر شود. هزار نفر هم بروند و بیایند آن دل دیگر هیچ‌وقت دل نمی‌شود.
2731
2738
تو گروه های تلگرامی جایی با کسی مجازی اشنا شو بعد حضوری شو

هیچکدوم لیاقت ندارن

مجازی هم که پر دروغ و تظاهره. طرف کلی با واقعیتش فاصله داره. نمیشه اعتماد کرد که. 

اونا فقط به درد همون رل زدن های یه هفته ای میخورن نه بیشتر

2706