2737
2739
عنوان

تحقیر شدن به خاطر پدر

218 بازدید | 7 پست

سلام بچه ها من از بچگی به خاطر پدرم خیلی تحقیر شدم من و مادرم رو  رها کرد و بقیه خواهر برادرهام از پدر دیگه ای بودن و همیشه اظهار تنفر میکردن و با القاب زشت از پدرم یاد میکردن. من هیچوقت بههش پدر نگفتم یعنی کلا این کلمه رو استفاده نکردم. توهینهاشون باعث جسارت فامیل میشد و از بچگی تو هر جمعی تقریبا به من توهین میشد. الان که بزرگ شدم یه جوری بهشون فهموندم که ناراحت میشم و خیلی کمتر شده ولی اصلا نمیتونم از ته دل ببخشمشون.حتی دیگه از جمع فامیل بیزارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من خودم زخم عمیقی خوردم از بابام که هیچوقت نمیبخشمش بخاطر کارایی که باهامون کرد.

من نمی‌دونم شما چند سالته فقط اینو میدونم که سخت درست رو بخون و کنکور قبول شو یا سخت کار کن به موفقیت برس تا بتونی از این وضعیت سخت فرار کنی. اونوقت همه مجبورن بهت احترام بذارن. خیلی تلاش کن برای خودت و مادرت رفیق

حق داری.متاسفانه بعضیا شعور ندارن نذار این حرفاشون باعث نابودی اعتماد بنفست بشه گاها دشمن ضربه رو به ...

همین اهانت ها که با حمایت خواهر و برادرهام بود باعث شد از جمع فاصله بگیرم اون دوران فقط درس میخوندم و همیشه شاگرد اول بودم تو مدرسه اعتماد به نفس فوق العاده داشتم تو فامیل سلام هم نمیتونستم بکنم. الانم تو محیط کارم ظاهرا خیلی خوبم و همه باهام اوکی ان ولی از درون احساس پوچی میکنم

من خودم زخم عمیقی خوردم از بابام که هیچوقت نمیبخشمش بخاطر کارایی که باهامون کرد. من نمی‌دونم شما چن ...

م 35 سالمه دیگه اون دوران سالهاست تموم شده و یه ادم موفقم تو فامیل. ولی زخم ها خوب نمیشن مخصوصا اینکه از نزدیک ترین افراد ضربه خوردم و مادرم هم دیگه نیست

م 35 سالمه دیگه اون دوران سالهاست تموم شده و یه ادم موفقم تو فامیل. ولی زخم ها خوب نمیشن مخصوصا اینک ...

خدا رحمت کنه مادرتون . خب شما اصلا چکار فامیل دارید برید یه جای دیگه زندگی کنید یه زندگی نو بسازید برای خودتون فارغ از هر آدم بی عقل و شخصیتی. قبول دارم زخم ها هیچوقت خوب نمیشن اما اگ با یه روانشناس در ارتباط باشید شاید کمک کرد که لااقل جاشون کمتر آدم رو آزار بده

2740