2737
2739

هر کی داره من دعا می کنم براش هر دعایی بخواد یا قران می خونم...

یک صلوات برای رسیدن به خواستم میفرستی,الهی هر کی فرستاد خدا خواسته اشو بر آورده کنه...حساب کاربری مشترک.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
هر کسی نمیتونه موکل داشته باشه که 

میدونم برا همین پرسیدم من یک سوال دارم به جاشم براش دعا میکنم یا بخواد قران می خونم

یک صلوات برای رسیدن به خواستم میفرستی,الهی هر کی فرستاد خدا خواسته اشو بر آورده کنه...حساب کاربری مشترک.
تاپیکاتو دیدم چقدر دنبال دعانویسی  مشکلت چیه عزیزم

بابا امسال نه ساله که جادو دارم خیلی سنگینه دیروز تو یک روز ۶۰ تا یاسین خوندم برا باطل سحر هیچی به هیچی الانم خواب دیدم موکله میخواد خفه ام کنه هر کار قرانی و هر دستوری بگی انجام دادم،نه می تونم برم سر کار نه رابطه ای نه هیچی خیلی قویه ،می خوام ببینم کی کرده برام

بابا امسال نه ساله که جادو دارم خیلی سنگینه دیروز تو یک روز ۶۰ تا یاسین خوندم برا باطل سحر هیچی به ه ...

ان شاءالله خدا گره از مشکلت باز کنه 

بزار از یکی بپرسم اگه شد حتما شماره یکی رو بهت میدم که گره از مشکلت باز بشه 

مرسی خداجونم❤
2740
تاپیکاتو دیدم چقدر دنبال دعانویسی  مشکلت چیه عزیزم

مثلا فقط وقتی جوشن کبیر و دعا عهد و دعا معراج و یاسین و نماز اول وقت خوندم تونستم برم سر کار اونم فقط یک ماه بعدم نخوندم اومدم بیرون ...مریض داریم وضع مالیمونم واقعا بده...واقعا اوضام بده...

ان شاءالله خدا گره از مشکلت باز کنه  بزار از یکی بپرسم اگه شد حتما شماره یکی رو بهت میدم که گر ...

مرسی عزیزم ان شاالله شما هم به حاجت هات برسی🙏🙏🙏