2737
2734
عنوان

پدر مادر

82 بازدید | 18 پست

چه خوب میشد اگه از خانواده بشه طلاق گرفت💔

طلاق بگیری و بری جایی که هیچوقت نتونی ببینیشون 

فکر کنم تنها کسی هستم که از پدر و مادرم متنفرم💔

ا نقدی که حاظرم هرکاری بکنم که هیچ وقت نبینمشون

مشکلت چیه

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مشکلت چیه

خیلی چیزا خیلیییی

کوچیکترینش اینه که من الان بی اعتماد به نفس ترین آدم روی زمینم چرا؟چون اینقدر بهم گفتن که دماغم بزرگه بدنم سیاهه زانوم تیرس 

موهام کم پشته پوستم خوب نیست 

چون پشت کنکورم حق هیچی رو ندارم 🤌

و...........

همه ی دوستام عاشق مامانشونن چون مامانی خوبی دارم اما من متنفرم چون باعث شد یه آدم بی اعتماد به نفس و افسرده بشم

2740
خیلی چیزا خیلیییی کوچیکترینش اینه که من الان بی اعتماد به نفس ترین آدم روی زمینم چرا؟چون اینقدر بهم ...

اره مادر منم اعتماد به نفس منو گرفته..

کاریش نمیتونی بکنی مادرتو ..

البته از روی بدجنسی نمیگه فکر میکنه چون مادره اجازه داره هر کاری بکنه و هر چی بگه ...

خیلی چیزا خیلیییی کوچیکترینش اینه که من الان بی اعتماد به نفس ترین آدم روی زمینم چرا؟چون اینقدر بهم ...

عزیزدلم😔

‌...کاش بعضی پدرومادرا یاد میگرفتن بجه هاشون و قوی بار بیارن...ولی متاسفانه اوناهم نتیجه تربیت علط و اشتباه گذشتگانشون هستن

فقط اعتماد بنفست رو بالا ببر و زود نشکن

تو استحقاق بهترینها رو داری 

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
اره مادر منم اعتماد به نفس منو گرفته.. کاریش نمیتونی بکنی مادرتو .. البته از روی بدجنسی نمیگه فکر ...

من مامانم میخنده بعد این حرفاش و میگه دارین اذیت میشین آره؟💔