2733
2734
عنوان

توروخدا بیاید راهنماییم کنید

110 بازدید | 10 پست

این عکس یعنی چی دقیق؟یعنی واسه گواهینامه تمام مراحلشو گذرونده؟ازکجابفهمم مال پایه یک هست 😔😔😔😔

واسه سللامتی تودلیم میشه صلوات بفرستید    ☺️                       دخترم بااومدنت شدی تمام دنیام😍😍😍😍
می‌نویسه پایه یک

ننوشته عکسشم نمیاد.نوشته صدور گواهینامه شما درتاریخ فلان ب پلیس راهور ارسال خواهدشد😔😔😔

واسه سللامتی تودلیم میشه صلوات بفرستید    ☺️                       دخترم بااومدنت شدی تمام دنیام😍😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ننوشته عکسشم نمیاد.نوشته صدور گواهینامه شما درتاریخ فلان ب پلیس راهور ارسال خواهدشد😔😔😔

مگه امتحان پایه یک نداده

اون برگه موقت هست تو اصل می‌نویسه پایه یک یا دو یا سه

2731
مگه امتحان پایه یک نداده اون برگه موقت هست تو اصل می‌نویسه پایه یک یا دو یا سه

نمیدونم قهرم باهاش.فقط راضی نیستم میگف دارم کارامو میکنم برم ترانزیت😔😔😶‍🌫الان تو سرچای قبل خوندم نوشته اول ک ثبت نام میکنی اون پیامک میاد ولی ننوشته این پایه یک .واسه سواری ام داره سالهاس

پس پایه یک هست

😔😔😔😔سریع ادم قبول میشه؟چندماه طول میکشه

2738
من دیدم که تا چهل بار امتحان دادن 

ممنونم عزیزم نمیدونی چقدر طول میکشه تا صادر بشه؟

سلام عزیزدلم💋💋💋💋 کجایی خبری ازت نیس الان اومدم بهت توی پی وی پیام بدم دستم خورد لغوت کردم ...

سلام عشقم خووبی😘😘چه خبر خوبی زایمان کردی؟😍😍😍نی نی در چ حاله وای ننه.گمشو اونقد بهت پیام دادم انگار ن انگار