2733
2739
عنوان

دختر خالم

272 بازدید | 20 پست

یه دختر خاله دارم ۱۹ سالشه و هم سنیم تقریبا امشب منو مامانش و خواهرش پیش هم بودیم که خواهرش ۱۶ سالشه بحث خواستگار رو انداخت وسط😑 بعد خواهرش سرش تو گوشی بود همش میگفتم که چرا این یه خواستگار نداره و اون و مامانش میخندیدن صدای شکستن قلبشو شنیدم بچه ها بخدا💔فقط لبخند زد 

قیافش خیلی خوبه هاااااا ولی چند ساعت بعد حرف اونا اومد پیش من گفت من زشتم بنظرت؟؟گفتم نه خیلیم خوشگلییییییی خوشتیپی و......

حالا هم همش داره آینه رو نگاه میکنه🥲💔

ای کاش میتونستم کاری براش بکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مث مادر خواهر من 

ولی خدایییی مادر من انقدر بیشعور نیستن قربونش برم خواهرم میگه اما مادرم میزنه تو دهنش 

فقط 6 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 

منم خواستگار ندارم چرا باید دلم بشکنه؟ 😂 

عزیزم ۱۹ خیلی جوونه 

فعلا باید جوونی کرد وقت برای ازدواج هست

ما کاشفان کوچه های بن بستیم،حرف های خسته ای داریم،خدایا این بار پیامبری بفرست که تنها گوش کند....         دِت کورد❤️
2738
نه من اصلا حرفی نزدم بخدا اونقدر شکه شده بودم اصلا یه بغضی کرده بود

چرا تا الان ازدواج نکرده مشکلش چی بوده؟!

کاربری دست دونفره خودم و دوستم عزیزان در جریان باشید😀😂)))
ای بابا چه مادر خوبی خدا حفظش کنه❤️❤️

مرسی قشنگم خدا عزیزان شماروهم حفظ کنه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 
خب بهش بگو من مقصودی نداشتم از حرفم بعدم آدمی ک با یه حرف تو ک اصن بد نبوده و شوخی بوده ناراحت شه&n ...

من چیزی نگفتم که ❤️ خواهرش و مامانش همش میگفتن من شکه شده بودم 

چرا تا الان ازدواج نکرده مشکلش چی بوده؟!

چون19سالشه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40