2752
2734

من دوساله پولیپ دارم ک الان حدود 2ونیم سانت شده میخام باردار شم ولی یه دکتر میگه عمل هیسترو انجام بده یکی میگه بدون عمل باردار میشی کسی بود شرایط منو داشته باشه و بارداری بی دردسری داشته باشه بنظرتون عمل کنم یا باردار شم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اخه میگن بعد هیستر و ممکنه دوباره در بیاد پریودیهات نامنظم شه و کلی دردسر دیگه حالا موندم چیکار کنم ...

اره منم پولیپ داشتم که پیش هر دکتری رفتم گفتن درستش اینه که پولیپو برداری بعد بارداری شی....پولیپ نمیزاره نطفه رشد کنه وسقط میشه

پولیپ تون سایزش چند بود تازه عمل کردین هزینه عمل چنده و اینکه درد داره یا نه عملش چه جوریه من از نگرانی نمیتونم بخابم ولی ماما بهم میگه نیاز نیست عمل کنی متخصص میگه عمل کنی بهتره موندم سردوراهی 

پولیپ تون سایزش چند بود تازه عمل کردین هزینه عمل چنده و اینکه درد داره یا نه عملش چه جوریه من از نگر ...

من 1/5 سانتی بود ....من بیمه تکمیلی داشتم رایگان شد عملم.. ولی آزاد فکر کنم ده  تومنی بشه....خیلی راحته عملش 

منم 36 سالمه....من هیچ علامتی نداشتم ولی چون میخاستم باردار شم یه سونوگرافی دادم دادم که معلوم شد پولیپ دارم....من حتی با وجود اینکه لکه بینی هم نداشتم اما چند تا دکتر بهم گفتن  عمل کن بعد باردارشو

2706