2737
2734
عنوان

فقر .....

120 بازدید | 16 پست

چقدر بده واقعا که وضع مالیت بد باشه💔

من پشت کنکورم ۱۹ سالمه وضع مالی خانوادم خیلی خوب نیست

سال قبل در طول سال تونستم حدودا ۴ میلیون جمع کنم برای خودم 🥲💔

مثلا یا عموم پول داد بهم یا عمم

دادم به یه شلوار و کفش و ناخن و اینا.......

تصور کنید این ۴ میلیون که تموم شد من دیگه چیزی ندارم💔

الانم نشون شده یه نفر شدم که ۳۲ سالشه پسر بدی نیست هااا اصلاااا🥲ولب خب ای کاش رندگی من جور دیگه ای میشد از مامان هم شانس نیاوردم من مامانمم همش تحقیر و........

بنظرتون همچین آدمی چرا باید به زندگی ادامه بده؟؟!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خب واقعا کسی که وضع مالیش زیاد خوب نیست نیازی به کاشتن ناخن نداره چون باید اولویت خرج کردنش درست باشه وقتی جمع میکنین باهاش چیزی که نیاز دارین بخرین

بله باید به زندگی ادامه بدین همه مشکلات خاص خودشونو دارن

دروغه که همه مردا خائنن.دروغه که همه دهه هشتادی ها هیولان.دروغه که همه دختر پسرای مجردتو زندگیشون رابطه نامشروع داشتن.دروغه که همه مردم بی دین شدندروغه که....لطفا این کلمه همه رو از صحبتامون حذف کنیم چون یه تهمت بزرگه که به اکثریت جامعه وارد میکنیم.باور کنیم پشت بعضی از این کاربری ها دشمنامون نشستن کسایی که میخوان قبح یه سری از کارهای حرام بریزه.کسایی که دوست دارن خودتحقیری تو وجودمون نهادینه بشه.کسایی که دوست دارن ناامید و افسرده بشیم.کسایی که هرزگی رو تایید میکنن. کسایی که دوست ندارن ماها پیشرفت علمی و هنری داشته باشیم.کسایی که دوست ندارن خانواده ایرانی شاد باشه. کسایی که دوست دارن ذهنمون پر بشه از فکرهای پوچی مثل خیانت،دوستی دختر و پسر،طلاق،رابطه نامشروع،خوردن حرام،توجه به ظاهر در حدی که باطن و شرافتمونو فراموش کنیم.به آدم هااعتماد کنیدولی نه تو مجازی😉تاپیک سیاست رفتار با همسر رو حتما بخونین توی بهبود رابطتون کمکتون میکنه❤
خب واقعا کسی که وضع مالیش زیاد خوب نیست نیازی به کاشتن ناخن نداره چون باید اولویت خرج کردنش درست باش ...

درست میگی 🥲❤️ولی خب دیدم همه دوستام انجام دادن منم دلم خواست 

ولی حرفتون درسته❤️🥲

2740
اومدن خواستگاری دیدم وضعش بد نیست گفتم برم راحت شم🥲 خودم خواستم وگرنه اونا گفتن که اگه میخوای جواب ...

همچین بد شانسم نیستی 

همین که قدرت انتخاب داشتی جای شکرش باقی 

همسرت چکارست؟

درست میگی 🥲❤️ولی خب دیدم همه دوستام انجام دادن منم دلم خواست  ولی حرفتون درسته❤️🥲

دوستاتون شاید بخوان اشتباه خرج کنن شما باید اولویت بندی کنین⚘با زبون خوش از خانواده پول بگیرین با زبون بچگونه من خودم اینجوری ام با اینکه سنم بالاست😁از کلماتی مثل لطفا هم زیاد استفاده کن😉

دروغه که همه مردا خائنن.دروغه که همه دهه هشتادی ها هیولان.دروغه که همه دختر پسرای مجردتو زندگیشون رابطه نامشروع داشتن.دروغه که همه مردم بی دین شدندروغه که....لطفا این کلمه همه رو از صحبتامون حذف کنیم چون یه تهمت بزرگه که به اکثریت جامعه وارد میکنیم.باور کنیم پشت بعضی از این کاربری ها دشمنامون نشستن کسایی که میخوان قبح یه سری از کارهای حرام بریزه.کسایی که دوست دارن خودتحقیری تو وجودمون نهادینه بشه.کسایی که دوست دارن ناامید و افسرده بشیم.کسایی که هرزگی رو تایید میکنن. کسایی که دوست ندارن ماها پیشرفت علمی و هنری داشته باشیم.کسایی که دوست ندارن خانواده ایرانی شاد باشه. کسایی که دوست دارن ذهنمون پر بشه از فکرهای پوچی مثل خیانت،دوستی دختر و پسر،طلاق،رابطه نامشروع،خوردن حرام،توجه به ظاهر در حدی که باطن و شرافتمونو فراموش کنیم.به آدم هااعتماد کنیدولی نه تو مجازی😉تاپیک سیاست رفتار با همسر رو حتما بخونین توی بهبود رابطتون کمکتون میکنه❤
همچین بد شانسم نیستی  همین که قدرت انتخاب داشتی جای شکرش باقی  همسرت چکارست؟

دندون پزشکه

یه بارم جداشده البته

دیگه اینو نمیدونم چرا جدا شده؟

چیشد که جدا شده؟؟

تقصیر اون بوده یا این؟؟

اصلا خیلی تحقیق هم نکردیم

نه بابا ساده ای دختر می‌دونستن من جواب بله میدم اینجوری گفتن فیلمشونه که مثلا بگن ما حق انتخابو دادیم به تو

راستش یکم خجالت میکشم همه دوستام مجردن فقط من💔

دوستاتون شاید بخوان اشتباه خرج کنن شما باید اولویت بندی کنین⚘با زبون خوش از خانواده پول بگیرین با زب ...

۴ ساله کارم همینه حتی با گریه ازشون میخوام ولی نه💔 انگار قلبشون از سنگه💔

۴ ساله کارم همینه حتی با گریه ازشون میخوام ولی نه💔 انگار قلبشون از سنگه💔

🥲متاسفم امیدوارم درست بشه⚘

دندون پزشکه یه بارم جداشده البته دیگه اینو نمیدونم چرا جدا شده؟ چیشد که جدا شده؟؟ تقصیر اون بوده ...

امیدوارم آدم با اخلاقی باشن 

وخوشبخت بشی 

کاریم به دوستات نباشه اونا که جای شما نیستن