2733
2739
من هم سراسری شرکت کردم هم ازاد
گمان می‌کنم راهی که می‌سپرم راه من است و آن را آنگونه که باید می‌سپرم. عادت به داشتن اعتمادی پابرجا که اگر با سوگندی موکد شده بود ایمان نام می‌گرفت را حفظ می‌کنم.
من شرکت کرده بودم الان اسممو دیدم دیدم زده دعوت به مصاحبه یعنی چی؟ قبول شدم یا نه وضعیتم چیه یعنی گیج شدم!
برای دومین بار که مادر میشوی تازه به وسعت قلبت پی می بری💜 خدایا شکرت💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شهره جون دانشگاه آزاد نتایجو اعلام کرده ولی نمیدونم دعوت به مصاحبه یعنی قبولی یا همه شرکت کننده ها دعوت به مصاحبه شدن؟
برای دومین بار که مادر میشوی تازه به وسعت قلبت پی می بری💜 خدایا شکرت💜
باید مصاحبه شرکت کنی بیشتر راه رو رفتی. اگه مقاله ای اس ای داری خیلی کمکت میکنه.
خدایا کمکم کن تا درهایی که به سویم میگشایی ندانسته نبندم و درهایی که به رویم میبندی به اصرار نگشایم.
مصاحبه خیلی مهمه من و شوهرم هر دو دعوت به مصاحبه شدیم الان اما من چون تکمیل ظرفیت سراسری قبول شدم دیگه نمیرم اینو اما شوهرم باید بره مصاحبه
گمان می‌کنم راهی که می‌سپرم راه من است و آن را آنگونه که باید می‌سپرم. عادت به داشتن اعتمادی پابرجا که اگر با سوگندی موکد شده بود ایمان نام می‌گرفت را حفظ می‌کنم.
2738

اصلا ارزش نداره هیچ به ضررتونم هست .منم دکترا دانشگاه ازاد لاهیجان می‌خوندم موقع پایان نامه بهم استاد راهنما ندادن میخاستن ده ترم اضافه تر معطلم کنندهر ترمی ۴۰ ملیون تومن پام میفتاد. اعتراضم کردم عذرمو خواستن و بهم بی احترامی و توهین کردند .الان بعد 5ترم اخراجم کردن اصلا سمتش نرید خواستید دانشگاههای دولتی برید.در غیر اینصورت بیخیال شین کارم براش نیس حتی هیات علمی