2752
2734
بله می‌فرسته احتمالا ولی شما اگه از با سلام خرید میکنین حتما از خود با سلام خرید بزنین

اسی میگین ک مشتری برگشت زده دمپایی رو مگه اول هزینه رو نمیگیری بعد ارسال کنی؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو هر جا میتونی کانال بزنی و اجناستو بفروشی فقط باید تبلیغ کنی و چند ماه اول فقط ضرره قرارداد نمیخو ...

همین تبلیغ کردن رو نمی‌دونم

تو روبیکا کانال زدم مثلاً اما بلد نیستم تبلیغ کنم 

فقط 16 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731

و من ک شخصی ب اسم ملیکا دهقان میشناسم ولی نمیدونم خودشه یا ن😁

امکان نداره خواهر یا برادر بزرگ داشته باشی و یه دوره از زندگیت به صورت "تو سر راهی بودی ما پیدات کردیم و آوردیمت خونه" نگذشته باشه:))
توهم توطئه؟؟؟؟ فقط مطمئنم خودشه دو اکانت با یه اسم یه شکل یه فامیل  یه آدرس یه سفارش مشترک&nbs ...

به هر حال  قانون گفته تا هفت روز بدون چون و چرا میشه کالا رو پس داد حالا اینکه با اکانت مشترک خریده و مسایل دیگه چه فایده ای داره؟ جز اینکه بیشتر اعصابتون بهم بریزه 

اسی میگین ک مشتری برگشت زده دمپایی رو مگه اول هزینه رو نمیگیری بعد ارسال کنی؟ 

نه عزیزم با سلام اینجور نیس 

هزینه رو از مشتری میگیره اما تا وقتی به دست فروشنده نرسه و ثبت رضایت نکنه نمیده فروشنده

خب عزیزم مگه طبق سایزی که ارسال کردی نباید پس بگیری ؟؟ این جوری که شما میگی ک اون که پاره شده سایزش ...

نه دیگه 

میگم که جفت سفارش ها یه سایز و یه رنگه و یه طرح

اولیو داد مادرش زحمتشو کشید چند وقت استفاده و پاره کردن

دومی رو سفارش داد و الان دومی رو با اولی عوض کرده پس داده

اصلا چون سفارششون یکی بود من شک کردم 

آخه یه سایز یه رنگ یه مدل به یه شخص که اسمش از ملیکا .......شده ملیکه ..... به یه نقطه تهران 

همین تبلیغ کردن رو نمی‌دونم تو روبیکا کانال زدم مثلاً اما بلد نیستم تبلیغ کنم 

من روبینا رو بلد نیستم جاهایی که تبلیغ می‌کنند رو ولی بزن تبلیغات روبینا برات میاد

من سروش و ایتام

به هر حال  قانون گفته تا هفت روز بدون چون و چرا میشه کالا رو پس داد حالا اینکه با اکانت مشترک خ ...

با سلام موجب بود 

همونجور که حق مشتری پا مال نشه برا من ای پی طرف و شماره حساب طرف رو چک کنه یا حداقل اطلاعات مشتریا رو 

که گویا حالشو نداره 

تا حق فروشنده هم پایمال نشه

نه عزیزم با سلام اینجور نیس  هزینه رو از مشتری میگیره اما تا وقتی به دست فروشنده نرسه و ثبت رض ...

آهان پس من ک رمز دوم ندارم کارت به کارت کردم واسه فروشنده دیگه اگ راضی نبودم از محصول پولم هیچ میشه😪

2706