2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام استارتر ناراحتی نداره چرا ناراحت میشی منم غرفه در باسلام دارم زیاد هم از باسلام خریدمیکنم 

محصول که دستم میرسه باید سالم باشه مشکل داشت یا چیزی که خواسته باشم نبود برگشت میزنم همینطور خودم تو ارسالی هام خیلی دقت میکنم باید تو کارمون و ارسالمون دقت کنیم اگه پارگی داره باید برگشت بزنه یامجددبراش ارسال کنی یا کنسل بشه

درضمن اصلا نیاز نیست برای مشتری عکس محصول بفرستی و سه ساعت براش توضیح بدی مگه بیکاری عکس رو توی غرفه دیده پسندیده ثبت کرده تمام بیخودی وقتتو تلف نکن فقط اگه سوالی داشت جوابشو بده

سلام استارتر ناراحتی نداره چرا ناراحت میشی منم غرفه در باسلام دارم زیاد هم از باسلام خریدمیکنم  ...

میدونم خودمم برام پیش اومده 

ولی مطمئنم که سالم بوده ایشون از دو اکانت مختلف خرید زده قبلی رو الان برام میخواد بعد که استفاده کرده پاره کرده پس بهم بدد

من چون با سلام نظر میذارن مشتریا دیگه طبق نظرا خرید میزنن خیلی وسواس دارم

2731

اسی خودتوناراحت نکن من اینجورمواقع که می بینم حق بامنه وای زورم نمیرسه میگم مهم نیس جای دوری نمیره اون دنیا همین اتفاق به دادم میرسه شماهم بخودتون آرامش بدیدچرابغض کردیدجای دوری نمیره اون دنیامیشه کمک حالتون

اسی خودتوناراحت نکن من اینجورمواقع که می بینم حق بامنه وای زورم نمیرسه میگم مهم نیس جای دوری نمیره ا ...

والا اینقدر مردم اذیتم میکنن راس راس راه میرن میگم اون دنیا دیگه وجود نداره😪

مبلغش چقدره عزیزم بگو من که به کارم مطمئنم  ولی به شما اعتماد میکنم مخصول پس میگیرم فقط یک در ...

بعضیا براشون حروم خوری فرقی نداره

راحت مثه آب خوردن

اینقدر دیدم

اونموقع منه بدبخت خود اپلیکیشن سروش ۱۵۹ تومن دو بار برام واریز زد هر چی صبر کردم بیان بگیرن یا توضیحی بدن  نیومدن نتونستم آروم بگیرم ترسیدم پولام حروم شه 

خودم رفتم پیام دادم مدیر سروش پس دادم

جالب اینجاس پس نمی‌دادم اصلا نمیفهمیدن

الان باسلام خرید که زدن

۱۷۴ تومنه ولی باسلام ۱۶۳ بهم میده 

شاید پول کمی بنظر بیاد ولی برای من خیلی

بلاکم کرده نمیتونم چیزی پیامش بدم

2706