2733
2739
عنوان

زندگی کنار مادر شوهر

568 بازدید | 26 پست

دیشب خاله شوهرم گفت تو گوشه حیاطتون برا مادر شوهرت خونه درست کنید فعلا تو زمینمون خونه نساختیم حیاطمون تقریبا هفتصد متره خیلی ناراحتم چیزی هم بهش نمیتونم بگم چون تو روزای سختی واقعا کنارم بوده ‌ولی مادرشوهرم نه خوب نبوده برام زندگی برام جهنم کرده

بریم سراغ رژیم خوب وزن اولیه :۷۵.      هدف اول ۷۳.     هدف دوم: ۷۰.        هدف سوم:۶۸.         هدف چهارم:۶۵

هیچوقت این کارو نکن حتی اگه اجاره دادن برات سخته شکمتو با سنگ ببند و اجاره بده و دور شو

فقط 29 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آخ آخ داخه‌که‌ی گرانم...رو روو عشقه‌که‌ی جارانم ...

والا زندگی کنار مادرشوهر حتی از نوع خوبشم خوب نیست

ولی نه وقتی ۷۰۰ متر حیاط داری نمیشه نه گفت

ولی اگه اذیت کرده بازم نمیشه قبول کرد

چه بگویم🤷

لایک نکنید.. هرکی لایک کرد سوسک بشه ایشالله...فقط ریپلی دوس دالم🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
هیچوقت این کارو نکن حتی اگه اجاره دادن برات سخته شکمتو با سنگ ببند و اجاره بده و دور شو

تا کی اجاره نشین باشم تو خونه ای که قراره بسازم حتما باید اون باشه فعلا خونه قدیمی بابام زندگی میکنم

بریم سراغ رژیم خوب وزن اولیه :۷۵.      هدف اول ۷۳.     هدف دوم: ۷۰.        هدف سوم:۶۸.         هدف چهارم:۶۵
مگه مادر شوهرت خودش خونه نداره؟

یه پسر داره این این بدانگونه شوهرش دوستش نداره و از خیلی خیلی خیلی کار میکشه

2740
خوب میتونی بسازی وسطش دیوار بکشی یعنی جدا کنی یه جورایی

حیاطم کوچیک میشه

تا کی اجاره نشین باشم تو خونه ای که قراره بسازم حتما باید اون باشه فعلا خونه قدیمی بابام زندگی میکنم

من چون نزدیک مادرشوهرم اینو بت میگم

تا ابد اجاره نشین باش ولی تو جهنم نرو با دست خودت

فقط 29 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آخ آخ داخه‌که‌ی گرانم...رو روو عشقه‌که‌ی جارانم ...

چرا باید اون باشه ؟

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
من چون نزدیک مادرشوهرم اینو بت میگم تا ابد اجاره نشین باش ولی تو جهنم نرو با دست خودت

خسته شدم بالخره که باید برم خونه خودم زمین دیه ای هم ندارم که برم جای دیه خونه بسازم