2752
2734
سلام دوستااااااااااااااااااااا
بیاید کمک لطفااااااااااا
فردا شب تولد همسرمه! این 8 امین تولد که با هم جشن می گیریم، متاسفانه تا حالا خانوادگی نبوده! چون تو رفت و رو های عید خونه وضعیت مناسبی واسه مهمونی نداره....
امسال تصمیم گرفتم خانوادگی باشه و 100 البته سوپرایز کننده، نظر خودم اینه که فردا شب یه تولد دو تایی خیلی ساده واسش بگیرم، که دیگه فکر کنه همه چیز تموم شده، از طرفی چند وقتیه می خوام مامانم اینا و مامانش اینا را دعوت کنم، بهش گفتم شب جمعه با هم دعوتشون کنیم، که خوشبختانه نه شک کرد نه مخالفت! گفت عالیه....
شام می خوام کباب حسینی و قرمه سبزی و ته چین مرغ درست کنم، مهمونام 16 نفرند! یه کیک بگیرم و تو یخچال قایم کنم...، یه عالمه بادکنکم باد کنم و تو کمد ها قایم کنم، بعد به همه ی مهمون ها هم اطلاع بدم که تولد بعد از شامه و سوتی ندید....، خلاصه بعد شام با کمک داداشمو و خواهر و برادر همسری طی یه حرکت مخفیانه بادکنک ها را بریزیم بیرون و کیک را بیاریم و کادو هامونو بدیم....، نظرتون چیه؟؟ موفقیت آمیز خواهد شد؟؟ و یه سوال مهم تر کاااااااااااااااااااااااا دو چی بگیرم؟؟ کسی در مورد مو زن بینی اطلاعی داره؟؟ خوبه؟ قیمتش؟؟ می خواهم حدود 100 تا 200 باشه....
ممنون که کمکم می کنید
خدایا شکرت

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ببین کادو هایی که تا حالا واسش گرفتم: ادکلن، ساعت، پیرهن، ست کروات و دکمه سر آستین،ست کیف پول و کمربند چرم ....، دیگه یادم نمیاد، 8 تا بوده، ولی امسال می خواهم یه چیز جدید باشه، تو رو خدا کمکم کنید، وقت ندارم....
خدایا شکرت
به چیزی که علاقه داره بگیر
من شوهرم ماهی گیری رو خیلی دوست داره و زیاد میره منم وسایل ماهی گیری اکثرا براش میخرم
خوبیه هندوانه به پوست کلفتشه...توی هر گندابی هم که بیفته فقط خنک میشه... پس بمونو خنک شو...
من که یه بار همین حرکتو برای شوشو زدم ولی بعدش فهمیدم که اون از صبح همون روز میدونسته چون برادرشوهر خیر ندیدم بهش خبر داده بود البته اون به روی خودش نیاورد ولی فرداش بهم گفت که در جریان بوده واقعا که برادرشوهرم حرصمو درآورد از اون موقع هم دیگه بهشون نمیگم و دوتایی برگذار میکنیم.
دختر نازم وقتی به اوج عجز و نا امیدی رسیدم و دلم شکست تو مثل معجزه از آسمونها اومدی
وای میناجون چه باحالی تو از ایده ات خوشم اومد واسه کادو موزن مناسب

نیست یه بلوز شیگ یا یه ادکلن باکلاس تره امیدوارم همیشه خوش باشین
پسرم خوشبختیمون با تولدت کامل شد. خدایا روزگار تا همیشه بر وفق مراد پسرم باشه
بچه ها تو رو خدا کمکم کنید، اینترنتم قطع شده بود، ریش تراش برقی داره! کیف داره! به کتاب علاقه نداره! کلی ادکلن داره! کفشم بدون حضورش نمی تونم بگیرم! کمـــــــــــــــــــــــــــــــــک
خدایا شکرت