2737
2734

سلام مامانای خوشگل و مهربون نینی سایت 

من ۲۱ سالمه و اخیرا متوجه شدم باردارم 

فردا سونو تشکیل قلب دارم بین ۷ تا ۸ هفتگی هستم خیلی استرس دارم 

من و همسرم آزمایش های قبل عقد رو که انجام دادیم مشکلی نداشتیم امکان داره قلب نینیمون تشکیل نشه؟ از استرس خوابم نمیبره چند روزه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزيزم مطمن باش همه چي عالي پيش ميره

مرسی از دلگرمیت🥺 انشالله آخه تو این دو هفته اخیر من یه سری مشکلات داشتم خیلی گریه میکردم میترسم تاثیر منفی روش گداشته باشه

شاید اینجا بعضی ها بهم خرده بگیرن 

ولی اگه مشکل خاصی نداری ، نرو سونو قلب. جز استرس هیچی نصیبت نمیشه . 

من اولین سونو هام رو هفته ی ۱۲ برای انتی رفتم 

اطراف منم بیشتری ها سونو قلب نرفتن

🇵🇸🇮🇷🖤به گناه افتخار میکنند و از پاکدامنی به شگفت می آیند. نهج البلاغه خطبه ۱۰۸                               سایه ی رنگین کمان را کس ندید اما بِدان..نسلما در سایه ی قـرآن به مَـهـدی می رسد                                    دنیا پرچم بی طرف ندارد.یا از جنود رحمانی یا از جنود شیطان. مکر خداوند همه را تعقیب میکند تا سرانجام  معلوم کند هر کسی زیر کدام پرچم و پشت کدام امام می ایستد    تا روزی که «یوم یدعو کل أناس بامامهم» (هر گروهی را با امامشان می‌خوانیم )                   «اسرائیل از مقدمات ظهور است. این آمده تا شرک‌های خفی در او حل شود. کسانی که به ظاهر مسلمانند و در باطن مشرک‌اند، نمی‌روند مگر اینکه با اسرائیل بیعت کرده باشند. اسرائیل آمده بیعت بگیرد... اگر در عمق اروپا و آمریکا یا حتی در درون اسرائیل پاکی هست، بالاخره از صفوف آنها خارج خواهد شد و به ما خواهد پیوست و اگر در درون خانه‌های ما ناپاکی وجود داشته باشد، بالاخره از بین ما خارج خواهد شد و به آنها خواهد پیوست. این قرار ما با آنهاست.»            
2740
شاید اینجا بعضی ها بهم خورده بگیرن  ولی اگه مشکل خاصی نداری ، نرو سونو قلب. جز استرس هیچی نصیب ...

راستش خیلی استرس دارم فقط میخام صدای قلبشو بشنوم تا یه نفس راحت بکشم

استرس برای شما خوب نیست عزیزم شما یه خدای مهربون داری که همه چیزوبسپر دست خودش اون مراقب جفتتونه😍نت ...

مرسیدگی قشنگ ترین از این دلگرمی واقعا دلم گرمه به وجود و بزرگی خدا همه طوره بهم ثابت کرده هوامو داره

😄😄 وای واقعا نمیدونم چرا اینقدر استرس گرفتم دست و پاهام یخ زده

چون تجربه اولته خودمم همین بودم ولی بترین توصیم به تو اینه انقد بیخود استرس نداشته باش هم برا خودت بده هم اون کنجدت.. ینی برگردم عقب اصلا سر این چیزا استرسی نمیشن

2706