2733
2739

اگر عزیزتون چندین مشکل و بیماری داشته باشه و زمین گیر باشه و اذیت باشه، ترجیح میدین هرطور هست با زور پرستاری نگهش دارید یا چی؟

چه بیماریایی مثل اگ سکته کرده باشه نه حرف بتونه بزنه نه تکون بخوره ترجیح میدم بمیره راحت شه بیچاره

لطفا به خاطر خودتون هم که شده به نظر من و بقیه اکتفا نکنید ما خدا نیستیم همگی ممکنه اشتباه کنیم🧡/تایپ شخصیت INTP/ چه ها با جان خود دور از رخ جانان خود کردم....مگر دشمن کند اینها که من با جان خود کردم...طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری...خود را کشتم و درمان خود کردم/ چون نهالی سُست می‌لرزد روحم از سرمای تنهایی می‌خزد در ظلمت قلبم وحشت دنیای تنهایی دیگرم گرمی نمی‌بخشی عشق،ای خورشید یخ بسته سینه‌ام صحرای نومیدیست خسته‌ام، از عشق هم خسته../ خدایا شکرت ولی کاش انقد زود نعمتاتو از من بی لیاقت نگیری :)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دو راهی سختیه آدم جونش به عزیزش وصله دوست داره فقط داشته باشتش هر جور که هست اما شرط عشق اینه که حال خوبش رو بخوای اذیت و ازار نخوای بهش برسه تو سختی نباشه ترجیح میدم به ارامش برسه حتی اگه دیگه کنار من و تو این دنیا نباشه

2728

ولی خوب آدم عزیزشونمیتونه ول کنه ک حداقل بایدپرستاربگیره براش 

دخترخالم خودکشی کرده 20ساله زمینگیره خالم ازش مراقب می‌کنه وکولش می‌کنه💔

فقط 20 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
Dunyada olumden baskasi yalan
بیماری گوارشی، حرکت در حد با کمک نشستن، با سوند 

بیمارما حتی نمیتونه بشینه درازکشه ...ولی دوسدارم تازنده ام زنده باشه البته مراقبتش بامن نیس مراقباش خسته ن ولی تاب دوریشواصلا ندارن ...

2738