2737
2734

قرص اووژن برای تقویت تخمدان محشره منو زن داداشم با همین قرص تقویتی حامله شدیم

زیبا ترین دلتنگی دلتنگ بودن برای توست و تلخ ترین آن دلتنگ ماندن برای تویی که می دانم دیگر ندارمت …

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اونم مثل اووبوست قیمتش بالاس?

اره شصت عددیش ۵۰۰ب بالا هس من ۳۰تا خریدم تو ی ماه خوردم 

زیبا ترین دلتنگی دلتنگ بودن برای توست و تلخ ترین آن دلتنگ ماندن برای تویی که می دانم دیگر ندارمت …
2728

۲۰تا ازش خوردم ک حامله شدم و دیگه نخوردم چون توی بارداری نباید خورد

اره شصت عددیش ۵۰۰ب بالا هس من ۳۰تا خریدم تو ی ماه خوردم 

اگه بدونم وافعا خوبه میخرم 

طرز استفادش چطوره از روز چند پری چندتاخوردی نتیجه گرفتی عزیزم شما?

اگه بدونم وافعا خوبه میخرم  طرز استفادش چطوره از روز چند پری چندتاخوردی نتیجه گرفتی عزیزم شما?

فرقی نمیکنه از پری بخوری یا بعدش یا قبلش برای کمک باروری هست اول زن داداشم خورده بود حامله شد 

بعد ب من کف بخورم منم ازش ۳۰تا خریدم روزی یکی باید خورد میخوردم همون ماه حامله شدم 

تنبلی ب شدت زیاد داشتم 

فرقی نمیکنه از پری بخوری یا بعدش یا قبلش برای کمک باروری هست اول زن داداشم خورده بود حامله شد  ...

خداروشکر عزیزدلم که نتیجه گرفتید منم میخرم میخورم حتما اکه حامله شدم خیلی دعات میکنم💚🙏🏻

2740
خداروشکر عزیزدلم که نتیجه گرفتید منم میخرم میخورم حتما اکه حامله شدم خیلی دعات میکنم💚🙏🏻

قربونت برم ان شاالله ک جواب بگیری جان دلم 

همراهش یدفولیک و متفوریمن و لتروزول هم میخوردم و امپول‌کمک باروری هم زدم قبل خوردن این قرص این روش ها اصن روی من جوابگو‌نبود 

قربونت برم ان شاالله ک جواب بگیری جان دلم  همراهش یدفولیک و متفوریمن و لتروزول هم میخوردم و ام ...

فدات عزیزم آمین 

گلم ببخش زیادمیپرسم اینارو همه رو باهم میخوردی?

فدات عزیزم آمین  گلم ببخش زیادمیپرسم اینارو همه رو باهم میخوردی?

اشکالی نداره جانم هر سوالی داری بپرس 

اره صبح دوتا لتروزل و شب یکی سه بسته لتروزل از روز سه پریودی ب این صورت میخوردم متفورمین روزی دوتا وسط غدا (نهار .شام ) یدفولیک رو هم روزی یکی قرص اووژن رو هم شبی یکی میخوردم