2737
2734
عنوان

مراکز مامایی

155 بازدید | 7 پست

نظرتون در مورد مراکز مامایی و بارداری زایمان چیه ؟ بنظرتون چه ویژگیهایی داشته باشه خوب و به درد بخوره ؟ خودتون دوس دارین حین بارداری تحت نظر این مراکز باشین ؟در چه صورت ؟ کلا ایده ای به ذهنتون میرسه؟ 

(برا اونایی که اطلاعی در موردش ندارن :این مراکز یه سری خدمات ارایه میدن به خانما مخصوصا باردارا مثلا مراقبت های بارداری اموزشها ورزشهای مخصوص حتی مشاوره روانی و ...کلا هرچیزی که یه خانم باردار بهش نیاز داره )

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹
بهداشت منظورته؟ 

بهداشت نیس..این خصوصیه و همه خدمات تخصصی و با دقت و حوصله ارایه میشه

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بهداشت نیس..این خصوصیه و همه خدمات تخصصی و با دقت و حوصله ارایه میشه

ببین من به شخصه ترجیح بدم یه متخصص زنان رو انتخاب کنم و همون برام کار زایمان رو انجام بده 

آلان دیگه همه دکترا نکات لازم رو میگن البته انتخاب دکتر مهمه. بنظرم تو شهرستان ها و جاهایی که دکتر زنان کم هست این مراکز خوبه 

کاربر سال 91هستم ولی به دلیل گم کردن نام کاربری و رمز عبور نتونستم دیگه وارد بشم 😔
ببین من به شخصه ترجیح بدم یه متخصص زنان رو انتخاب کنم و همون برام کار زایمان رو انجام بده  آلا ...

نه اتفاقا توی تهران خیلی زیاد شده و خیلی هم استقبال شده چون یه سری کارایی انجام میدن که توی مطب زنان انجام نمیشه 

نه اتفاقا توی تهران خیلی زیاد شده و خیلی هم استقبال شده چون یه سری کارایی انجام میدن که توی مطب ...

یعنی علاوه بر اینکه دکتر زنان میرفتن که زایمان کنن توسط همون پزشک یه خرج دیگه هم واسه ماما میکنن؟! 

دکتر من میگغت به هیج وجه نباید دو جا بری نه واسه پولش میگفت باید تحت نظر یه نفر باشی اینجور گیج و گمراه میشی اگه من میخوام زیمانت رو انجام بدم من میدونم باید چیکار کنی 

کاربر سال 91هستم ولی به دلیل گم کردن نام کاربری و رمز عبور نتونستم دیگه وارد بشم 😔
یعنی علاوه بر اینکه دکتر زنان میرفتن که زایمان کنن توسط همون پزشک یه خرج دیگه هم واسه ماما میکنن؟!&n ...

نه دیگه کلا می‌رن تحت نظر این مراکز صفر تا صد کاراشو میکنن برا زایمانشونم همینا برنامه ریزی میکنن با بیمارستانا قرارداد دارن

2740