2733
2734
عنوان

بیماری انگشت ماشه ای

330 بازدید | 2 پست

چند وقته انگشتام درد میکنه و از هر دستم یه انگشت صبح که از خواب بیدار میشم قفل شده به زور باز میشه رفتم دکتر گفت بیماری انگشت ماشه ای داری

کسی این بیماری را داشته برا درمان چیکار کردید

بله عزیزم بیماری انگشت ماشه ای بخاطر تحرک مکرر انگشتان ایجاد میشه درمان هایی ساده ای هم داره دکتر علیرضا تعبدی متخصص اروتوپد هستند و میتونن توی این زمینه خیلی به شما کمک کنند

من دست درد شدید داشتم و دردناک به طوری که نمیتونستم انگشتامو خم کنم و درد شدیدی داشتم و تعریف دکتر میثاق ایجی و دوستم زیاد گفت و رفتم مطبشون تحت آزمایشات و تصویر برداری ها دکتر گفتن که قفل شدگی بین انگشتان دستام هست و انگشت ماشه ای شده و درمان کردن منو و من راضی بودم از دوره درمان.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید