2733
2739
عنوان

یه کاری کردم مثل سگ پشیمونم

794 بازدید | 49 پست

سلام

لطفا سرزنشم نکنید

من اصلا حتی ۰ درصد به دعا اعتقادی ندارم

ولی عین جنونی ها رفتم دعا نوشتم که همسرم راضی به مهاجرت بشه پول گنده ای هم دادم (خودم هیچ کاری انجام ندادم خود اون شخص برام انجام داد)

خیلی اشتباه کردم و الان خوندم که کسی که دعا مینویسه پیامبر لعنتش کرده 

نمیدونم دیگه چیکار کنم!

دارم از عذاب میمیرم

آیا می‌فهمی یعنی چه که هنگامِ خواب با خودت تکرار کنی:خدای من کمک کن این روزها را پشتِ سر بگذارم...

برو باطلش کن چرا با دست خودت پای اجنه رو ب زندگیت باز کردی

خدای مهربونم خودت میدونی چی می‌خوام ازت خودت برام درستش کن که مهربونم خدای من..دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
برو باطلش کن چرا با دست خودت پای اجنه رو ب زندگیت باز کردی

چطوری باطل کنم؟نمیخوام دیگه برم دعا نویس واینجور جاها

احمقم دیگه 

آیا می‌فهمی یعنی چه که هنگامِ خواب با خودت تکرار کنی:خدای من کمک کن این روزها را پشتِ سر بگذارم...

پاره ش کن .کلا دعا گناه داره سنگینی میاره .الان گفتی عین جنوبی ها تا لحظاتی دیگه خورده میشی 😄

دخترک له له کنان در حال رفتن به نانوایی بود .ادامسش رو تف کرد روی زمین .دم نانوایی دید اسکناسش نیست راه رفته را اینبار ارام برگشت روی زمین چشمش دنبال اسکناسش بود نزدیک ایستگاه اتوبوس اسکناس زیر پاشنه کفش خانمی بود ایستگاه شلوغ بود تا خواست جلو برود و به خانم بگوید پولم زیر پای شماس خانم سوار اتوبوس شد پول هم با کفش خانم رفت .اسکناس با ادامس به ته کفش خانم چسبیده بود 😐😐😐
2740

دعا عقل طرفو از کار میندازه

اگه تونستم کمکت کنم یا خندرو رو لبات اوردم از ته دلت برای زندگیم خوشبختیو بخواه💔⚘ ممنون میشم.....بالاخره منم یه روزی میام تایپیک میزنم عکسه خونمو میزارم 🤗 میگم این همون خونه ایی که یه عمر ارزوشو داشتم یه سقفی واسه خودمون باشه.
سلام عزیزم نه سرزنش برا چی کاریه که شده حالا کارتو درست کرده؟

گفت ۱ماه جواب میده

هنوز ۲روزه

البته عزیزم بعضیا هستن که میگن بعضی ازاین دعانویس ها ی چیزی ازطرف اماما بهشون رسیده و کارشون بدنیست

ولی خب واقعا هرچی که هستن من بهشون اعتقاد دارم ینی دعامینویسن عین اون چیزی ک میخواییم میشه

2706