2737
2734

منم نذر کردم به حاجتم برسم ادا کنم

دوستان خیریه محک در حال خرید دوتا دستگاه خیلی ضروری برای کودکان سرطانی هست لطفن اگر میتونید حتی خیلی کم بهش کمک کنید...تو تاپیک هام هست .https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=11171557&slug=%D9%BE%D9%88%DB%8C%D8%B4-%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D8%AF%D9%88-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%B1%D8%A7%D8%AF%DB%8C%D9%88-%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%BE%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D9%88%D8%AF%DA%A9%D8%A7%D9%86-%D8%B3%D8%B1%D8%B7%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%AA%D9%88%D8%B3%D8%B7-%D9%85%D8%AD%DA%A9&postId=293720726من یه مادرم..خیلی وقته دیگه همه تصمیمات و انتخابام تحت تاثیر همین مادر بودنه....پس قضاوتم نکن...نظرات من فقط و فقط مختص شخص اسی هست.پس لطفن تو نظر من دخالت نکنید...🙂🙂🙂 همیشه دختر حرف گوش کن خانواده بودن خوب نیست..همیشه حق با پدرو مادر نیست..زندگی متاهلی یادم داد هر چیزی رو همون دفعه اول باید حل کرد..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من چندین بار گرفتم 

پارسال برای ی حاجتی گرفتم وسطاش حاجت گرفتم

دوباره تابستون ی بار دیگه گرفتم ولی وسطاش اتفاقی افتاد ک کلا ول کردم و حاجتم نگرفتم 

الان دوباره دارم میفرستم

یک صلوات برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان بفرست♥️هر کسی به مدل خودش به خدا وصل میشه به عقاید هم احترام بزاریم🌱
2731
من چندین بار گرفتم  پارسال برای ی حاجتی گرفتم وسطاش حاجت گرفتم دوباره تابستون ی بار دیگه گرفت ...

چند وقت طول میکشه خوندنش؟

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
2740
چند وقت طول میکشه خوندنش؟

بستگی به خودت داره در طول روز بیشتر بفرستی مثلا ۳۰۰۰ تا زود تر تموم میکنی

ولی اینکه زمان مشخصی تموم شه نداره تو میتونی روزی ۱۰۰ تا بفرستی و تا هر وقت ک تموم بشه ادامه بدی ولی هر روز باید بفرستی

یک صلوات برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان بفرست♥️هر کسی به مدل خودش به خدا وصل میشه به عقاید هم احترام بزاریم🌱
بستگی به خودت داره در طول روز بیشتر بفرستی مثلا ۳۰۰۰ تا زود تر تموم میکنی ولی اینکه زمان مشخصی تموم ...

نه خب حدودامیخوام دستم بیاد

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
نه خب حدودامیخوام دستم بیاد

ببین من ۷ اسفند شروع کردم تا همین الان ۸۵۰۰۰ تاشو فرستادم مطمعنن تا وسزای اردیبهشت تموم میکنم من در روز زیاد میفرستم ممکنه تا ۴۰۰۰ تا هم بفرستم ولی ی روز ک کار دارم و نمیتونم ۱۰۰ تا مثلا

منم دارم میفرستم تازه دو روزه شروع کردم، ادم حاجتم نگیره بازم ارامش خاصی به ادم میده که ارزش داره ادامه بده

من واسه خودم برنامه ریختم روزی ۱۰۰۰ تا رو بگم به امید خدا، که تا ۴ ماه تموم بشه

ببین من ۷ اسفند شروع کردم تا همین الان ۸۵۰۰۰ تاشو فرستادم مطمعنن تا وسزای اردیبهشت تموم میکنم من در ...

حمدخوندم برات انشالله حاجت رواییت

2706