2733
2739
عنوان

چی بگیرم کادو

79 بازدید | 9 پست

تولد چهار سالگی دخترمه 

یه چیزی پیشنهاد بدین تا 5 تومان 

دوچرخه موتور شارژی و تبلت داره 

اسباب بازی هم خیلی داره مال دو روزشه دلشو میزنه 

دیگه بازی نمیکنه 

اما اگه وسیله بازی که بیرزه میدونین معرفی کنین 

خودش میگه  لب تاب میخوام اما من مخالفم همون تبلتشم نمیدم دستش 

البته بوجم به خرید لب تاب هم نمیرسه 

جمعه تولدشه 

واقعا دیگه موندم 

راستی 

کسی خبر داره دستبند از چقدر شروع میشه قیمتش؟ 

یه تیکه طلا بگیر براش بزا دستش بمونه بعد چندروز درش بیار چون ممکنه‌گم کنه،بزا یه گوشه برا اینده اشم خوبه یه پس اندازی میشه براش،چون گفتی همه‌چی داره گفتم‌طلا بگیر

درساحل زندگی قدم میزدم،همه جا دو رد پا دیدم،جای پای من و خدا،به سخت ترین لحظات که رسیدم،فقط یک جای پادیدم،گفتم خدایا درسخت ترین شرایط مرا تنها گذاشتی،ندا امد تورا در سخت ترین شرایط به دوش کشیدم....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یه تیکه طلا بگیر براش بزا دستش بمونه بعد چندروز درش بیار چون ممکنه‌گم کنه،بزا یه گوشه برا اینده اشم ...

گردنبد و گوشواره داره پارسال گرفتن 

نمیدونی النگو یا دستبند از چقدر شروع میشه؟ 

2738
گردنبد و گوشواره داره پارسال گرفتن  نمیدونی النگو یا دستبند از چقدر شروع میشه؟

ببین النگو که حداقل باید سه گرم باشه با اجرت و اینا حداقل کم کمش ۶ تومن میشه یه یه تومن رو پولت بزاری امکانش هست بتونی بخری،اما دستبند ماحراش فرق میکنه چون ظریف تره تا این قیمت ۵ تومن میتونی گیر بیاری

درساحل زندگی قدم میزدم،همه جا دو رد پا دیدم،جای پای من و خدا،به سخت ترین لحظات که رسیدم،فقط یک جای پادیدم،گفتم خدایا درسخت ترین شرایط مرا تنها گذاشتی،ندا امد تورا در سخت ترین شرایط به دوش کشیدم....
اسکیت بخر

خیلی شیطونه پارسال با دوچرخش آنقدر تند رفت خورد تو جدول پیست دوچرخه خدا رحم کرد سرش و دندونش نشکست 

لب بچم پاره شد رفت اتاق عمل 

خدا بهمون دوباره بخشیدش