2733
2739
عنوان

اضطراب بعد سزارین

288 بازدید | 15 پست

۵ روزه سزارین شدم، طپش قلب و استرس و اضطراب اومده سراغم مخصوصا افکار منفی، با اینکه بعد چندسال نازایی خدا بهم دخملو داد اما همش میترسم نتونم از پسش بربیام، خواهرم برای کمک اومده پیشمون اما میترسم بره نتونم از پس بچم بربیام یا نتونم بچمو بررگ کنم، خودمو سرزنش میکنم که چرا بچه دار شدی؟ 

روز اول سیکل تمام منتظران این گونه است. سعی برای دور بودن از چشم تمام دنیا اولین اقدامشان است تا کسی نپرسد: این ماه هم نشد؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

طبيعيه

سعي كن عطر نرگس طبيهي بو كني

شربت شيره بخور و داخل گلاب بريز..

به اين فكو كن خدايي كه به شما بچه داده

تونايي نگهداريشم داده.

من باردار بودم مادرم فوت شد 

تنها زايمان كردم..تنها بچه بروگ كردم.

خدا خيلي بزرگه ي تواني در وجودت ميزاره

باور نكردي

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

طبیعی هست یکم .افسردگی بعد بارداریه .اون نتونستن هم نترس بچه اول همه همینن .بخدا یه بار یه دختر ۵ ۱ ساله افعان تو اتوبوس دیدم بچش لای پارچه صندلی اول نشسته بود من جاش سکته کردم 🤣🤣اونا میتونن خب ماهم میتونیم منظورم سن کمش بود

2740

مبارکت باشه عزیزدلم.این استرست طبیعیه به شرطی که کنترل بشه.بزرگ ترین اتفاق زندگیت واست افتاده🥰به خودت کمک کن.اگه احتیاج داری دارو بخور.با دکتر مشورت کن.خودتو تقویت کن تا زودتر خودتو جمع و جور کنی‌.و خدایی نکرده افسردگی پس از زایمان نگیری.دقیقا منم همین فکرا رو میکردم.تا خواهرت اینجاس بغل کردنش آروغ گرفتنش.پوشک کردنش رو یاد بگیر.مطمئنم که میتونی.تو مادر خوبی هسی.از خدا کمک بخاه.شک نکن خدا چنان قدرتی بهت میده که خودت تعجب کنی.

تو فقط به این معجزه ی خدا نگاه کن و هربار شیرش میدی خداروشکر کن.مولتی ویتامین بخور  (قرص کلسیم )بخور.به این فکر کن که کیا الان حاضرن حالت و بخرن و 1 ثانیه جات باشن.تو اطراف ما یه دختره 16 ساله هست که خدا 2 قلو بش داده انقدر قشنگ داره مدیریت میکنه همه کیف کردن 

مبارکت باشه عزیزدلم.این استرست طبیعیه به شرطی که کنترل بشه.بزرگ ترین اتفاق زندگیت واست افتاده🥰به خو ...

الهی آمین ممنونم از دلگرمیتون

روز اول سیکل تمام منتظران این گونه است. سعی برای دور بودن از چشم تمام دنیا اولین اقدامشان است تا کسی نپرسد: این ماه هم نشد؟
2706