2733
2734
عنوان

کسایی که پدر یا مادر از دست دادن

336 بازدید | 44 پست

کسایی که پدر یا مادر از دست دادن بیان صاااادقانه بگن بعد یه مدت آدم آروم میشه و میتونه به زندگی عادی برگرده؟ بعد چه مدتی؟ خواهشا صادقانه بگید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من پدرمو از دست دادم ،بله بعداز مدتی آدم برمیگرده به زندگی عادی یعنی تا بوده تو دنیا همین بوده. ولی فک نکنم خدایی نکرده برای مادرم اتفاقی بیفته بتونم به این راحتی کنار بیام همین الانشم که ازش  هزاران کیلومتر دورم عذاب میکشم 

فقط 10 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

مادرم

هيچوقت اون ادم سابق نشدم

٦ ماه سياه پوشيدم و به طبع حتي دست بع صورت اينام نزدم.

بعد يك سال نيم اولين بار عروسي رفتم

و الان كه ٢ سال نيم ميگذره هموزم برام تازه است

سعي ميكنم باهاش كنار بيام/خودمو حفظ كنم/وللي به جد

زخم بدي خوردم

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2738
جای خالیش چی میشه؟ زندگی با همسر و بچه پر میکنه خاطرات گذشته و زندگی با پدر و مادرو؟

نه پر نمیکنه من همسر و بچه دارم تا خرخره خودمو خفه کردم با کارو درسو … ولی هرچی جای خودشو داره

جای خالیش چی میشه؟ زندگی با همسر و بچه پر میکنه خاطرات گذشته و زندگی با پدر و مادرو؟

بعداز فوت پدرم ب شدت خونه شون سردویخ زده بود . هروقت میرفتم جایخالیش حس میشد . الان خداروشکر وجود مامانم پررنگ شده تو خونه ۷ سال پیش مثل این شب اخرین شب زنده بودن پدرم بود.

زندگی  زیباست   ای زیبا    پسند

ببين من الان 9سال پدرم فوت كرده ولى تا مدت ها شبا بالشتم خيس گريه بود ،الان هم فكر ميكنم يه زمانى عروس بشم بابام نيست غم عالم ميفته به جونم ،هيچ وقت فراموش نميشه ولى يه جورايى ميپزيرى كه ديگه نيستن

همین قبل تاپیکت داشتم دستامو کرم میزدم یادم افتاد دبیزستانی بودم مامانم صبحا دستاشو کرم میزد بعدش برام لقمه آماده میکرد چون کم اشتها و کند بودم تو خوردن، لقمه هام بوی کرم دست میداد، چقد مهربون بود چقد زحمت کشید برام

2706