2737
2739
عنوان

ممکنه پدر ی پسر 18 ساله به .....

402 بازدید | 19 پست

ی پسر 18 ساله پشت کنکوری بیکار رو در نظر بگیرید 

که بخاطر عاشق شدن افت تحصیلی پیدا کرده

حالا فرض کنید  پدرش حالت در دو دل وار 

بیاد به رفیق خانوادگشون بگه دلیل افت تحصیلی پسرم اینه که عاشق شده 

اما اسمی از دختر نبره

رفیق خانوادگشون دختر داره که دختره یک سال از پسره کوچیک تره

این پسر قبلا رفتارای مشکوکی داشته که نشان از علاقه میداده

اما 3 ساله که پسر و دختر همو ندیدن

ممکنه دختری که عاشقش شده همین طرف باشه؟؟

پسر جزو ادمای سر به زیر و کم رو و اهل نماز و .. هستش

همچی احتمال داره

شاید ارع

شاید نه

یه صلوات مهمونم می‌کنی به عشقم برسم؟مرسی..👣             _مَن هَمانم که خود قاتل و خود مقتولم؛ مَن هَمان مسئله ی ساده ولی مجهولم،،                                                  ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن..در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ و شکیرا هم خیانت شده..دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره..دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا..میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و..هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!! پس رها کن سرزنش رو ..اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه..فلذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است،🚶‍♀️🚬                                                      

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اره ممکنه

اللهم صل علی محمد وآل محمدبرای شهدای امنیتبرای سایه ی پرچمی که نام الله ِش شده برکت دلامون برای مردم عزیز و مهربون کشورمیدنیا ممنون قلب مهربونت میشم واسه کار نامزدم یه صلوات مهمونم کمی❤️🦋 متفاوت بودن عقاید ماهم دلیل قانع کندده ایی نیست بهم دیگه بی احترامی کنیم   با افتخار یه کوردم و پشت دین و ولایتمم هستم من اگه خطاکارم پای اسلام ننویسین اون خطای منه

هرچیزی ممکنه اما فکر نکنم

تو همون دختره هستی😅فقط راز داری بابات

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                
2740
هرچیزی ممکنه اما فکر نکنم تو همون دختره هستی😅فقط راز داری بابات

بابام بعد از گشت یکسال این قضیرو رو کرد 

اونم بخاطر اینکه بهش گفتم پسررو دوست دارم

خواست که از فکرش درام 

ولی من میگم شاید دختره من باشم هر چند احتمالش از صفرم کم تره!